Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, titeket izgat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket izgat a tudat, hogy veletek csalják meg a férfiak a barátnojuket?

Figyelt kérdés
Léteznek olyan csajok, nők, akiket vonz a tudat, hogy velük csalja meg egy férfi a barátnojét?

2018. febr. 5. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Igen!
2018. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
1es vagyok. Tudod sokszor a sok csalódás után én szeretnék lenni az a bizonyos 3. személy ,szerető. A tudat ,hogy jobb vagyok a másiknál s érdekesebb a férfi számára. S elvégleg mindig a tiltott gyümölcs a legédesebb.
2018. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem izgat, inkább taszít a gondolata.


(Más használt bugyiját se venném fel mosás után se.)

2018. febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Igen, van ilyen. A barátnőmet nagyon izgatja, ha olyan pasival fekszik le akinek barátnője van.
2018. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Más használt bugyiját se venném fel? Érdekes hasonlat... Szóval te idáig még csak szűz pasival voltál, aki még elotted nem volt más nővel. Nehogy használt legyen már.
2018. febr. 5. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!