Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nem értem ez változhat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nem értem ez változhat, miért nem akar világosban szeretkezni?

Figyelt kérdés
4éve vagyunk barátnőmmel együtt, de ő azt mondta hogy nem szereti ha az arcát nézem szex közbe, nem tudja magát elengedni. Hiába dicsérem a testét és simogatom mindig akkor sem...
2018. júl. 13. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert szégyenlős
2018. júl. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még egy párszor kérdezd meg.
2018. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Önbizalomhiány, attól fél hogy hülye fejet vág, ilyesmi okai lehetnek. Próbáld meg hogy nem a testét dicséred hanem az arcát, pl mondod neki szex közben hogy milyen szép ilyenkor stb, hátha tudsz ezzel segíteni kicsit... Vagy beszélj vele erről, hogy hogyan tudnál segíteni neki ezzel kapcsolatban.
2018. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is önbizalomhiány.

Én is sokáig küzdöttem ezzel, majd miután megismerkedtem a jelenlegi élettartammal ez szinte teljesen eltűnt ! Mégpedig azért, mert elfogad, szeret, tisztel és számára gyönyörű vagyok, melynek hangot is adott. Mindenképp légy egy pici türelemmel még iránta, de fontos hogy beszélj vele erről, mondd el szépen neki, hogy szeretnéd őt fényben, világosságban is magadévá tenni, mert szereted és gyönyörködni akarsz benne. Számodra ő hibátlan szépség.


Ha rögtön nem is, de kis idő elteltével hidd el hogy nem fog a sötétséghez ragaszkodni.

2018. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Pl.:

,,Baby imádom az arcod és nem az a lényeg, hogy milyen fejet vágsz, mert annyira tetszik, ahogy élvezed. Izgat, amikor a szemedbe nézhetek."


Amúgy a félhomály tökéletes, annyira ellazít.

Romantikusabb, ennyi.

Majd spontán elkapod a fürdőben, mikor a háta mögé lopakodsz a tükör előtt.

2018. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Szégyenlős és önbizalomhiány ezen nem igazán lehet változtatni, tudom mert én is ilyen vagyok, nem csinálnám világosba 20l
2018. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!