Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek elvegyem a volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elvegyem a volt barátnőm húgának a szüzességét?

Figyelt kérdés
Ezzel a barátnőmmel már kb. egy éve szakítottam, előtte amúgy majdnem fél évet voltunk együtt. Pár napja rám írt a húga, hogy milyen régen beszéltünk, meg hogy hogy vagyok, mi történt azóta stb.. Dumáltunk azóta többször is, először csak általánosabb, utána már intimebb dolgokról, elkezdett flörtölni és végül kinyögte, hogy már akkor is bejöttem neki, amikor a nővérével voltam együtt és hogy komolyabb kapcsolatot nem akar senkivel, de most már mindenképp szeretné elveszíteni és hát hogy ebben rám gondolt.. Tegnap már amúgy küldözgetett pucér képeket is magáról. Egyébként én 19 vagyok, ő pedig 17. Mindig is bírtam, meg jól kijöttünk, de régen mikor együtt voltam a nővérével nem gondoltam rá úgy soha, most viszont nézegettem egy-két éves képeket róla és így ahogy utólag nézem már azokon is nagyon bejön. Nem tudom mi legyen, mert nem akarom kihasználni se, de ha már ennyire most akarja, akkor már úgy vagyok vele hogy inkább velem, mint mondjuk egy buliban összeszedett részeg csávóval, aki csak saját magával foglalkozna. Szerintetek?
2018. júl. 13. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Álmodozz csak tovább! Ha így lenne,nem itt írkálnál, hanem mellette feküdnél.
2018. júl. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Beszéld meg vele. Azt is, hogy ha nem akarsz tőle kapcsolatot. És azt is, hogy nem feltétlen kell majd a nővére orrára kötnie.
2018. júl. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
A pucér képet elküldhetnéd nekem. Amúgy meg fiatal vagy, bújjatok össze !
2018. júl. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is akarja, te is, és nem éreznél bűntudatot utána, mert a volt barátnőd húga, akkor hajrá! :)
2018. júl. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Én összejönnék vele és simán benne lennék
2018. júl. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
sztem szurjad.
2018. júl. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Adjál neki
2018. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
48%
Remélem a poklon fogsz égni, +a válaszolók 90%aval. Gerinctelen,önző férgek vagytok mind!!!!!23L
2018. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Próbáld csak meg, de aztán ne csodálkozz ha az apja bucira veri a fejedet.
2018. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!