Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik azért élvezik az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik azért élvezik az első szexet szűz lánnyal?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, de van egy barátom, aki már nem az. Nem mondanám, hogy fülig szerelmesek vagyunk, de kívánjuk egymást. Nos első alkalommal mikor lefekszünk nyilván nem tudok a számára egy nagy szexuális élményt adni. Ilyenkor mikor először fekszetek le egy lánnyal élvezitek a dolgot vagy várjátok csak hogy leteljen az első 2-3 alkalom, hogy mehessen gördülékenyebben a dolog? Esetleg egy kis orál kárpótol benneteket (bár ugye az is kezdő szinten menne)?

2018. júl. 15. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
sztem jo lesz az
2018. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs elvárás egy szűzlány fele. Feleslegesen aggódsz. Elég nagy kárpótlás, hogy neki adod oda magad először
2018. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan pasik is akik még nem felejtették el, hogy valamikor ők is voltak kezdők és szívesen megtanítanak téged is!

Da sajnos olyanok is akik önzők, csak jól kihasználnak és már az első alkalomkor is maximálisan mindent elvárnának!

2018. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne tudnál? Meg egyébként is, gondolom már petting, amikor mindkettőtöknek élvezetes volt. Most is csináljátok, előttem utána! 😊
2018. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 he84 ***** válasza:
100%
Ha az a férfi tisztel téged és kedvel téged valamennyire, akkor teljesen el fogja fogadni szexnél is, hogy még szűz vagy, élvezni fogja, jobb esetben segíteni is fog nekedm gyngéd lesz veled és nem azon fog agyalni, hogy legyetek rajta túl, hogy később gördülékenyebben menjen mielőbb. Na meg elsőre is nem árt kicsit tanulni egymástól és odafigyelni egymásra, nem szabad elkapkodni. Ugyanis már abból is lehet tanulni, le lehet szűrni dolgokat.
2018. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
Gyakorolj velem.
2018. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%

Idealis esetben egy szamodra nagyon vonzó fiúval törtenik meg, akinek jó képessegei vannak az ágyban , hosszan tudja tartani az erekciót , jó méret , stb de ebben a korban nem gond

A szuzesseg erdekes egy ferfinak , de nem akkor ha a nö meghalad egy kort , akkor mar menekul .

2018. júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
mondhatjuk úgy hogy ha a pasi varázslatossá teszi az első alkalmat mondjuk nem csak hogy elveszi a szüzességed hanem még csúcsra is juttat akkor az első élményed maradandóan jó élmény és ennek a folytatása mind a két fél fogja élvezni.
2018. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen! Semmi bajom nem volt a lánnyal! De én is nagyon-nagyon figyeltem rá!

Máig nagyon szép emlék!

2018. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok szűz lányokkal foglalkozni, és minél jobban arra törekedni hogy élvezze velem a szexet, és többször is akarjon.
2018. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!