Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye, hogy a goth lányok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy a goth lányok a legszebbek? (képek)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Kár, hogy Magyarországon kevés van belőlük, itt inkább ilyen rib*ancos tömegpi*csák vannak. Semmi különleges nincs bennük csak egymást utánozzák, és versenyeznek, hogy ki lesz rib*ancosabb. Szánalmas ez az ország.


2018. júl. 15. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Egyetértek. Én mondjuk emo vagyok de szánalom ami itt folyik
2018. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

Nekem is ők jönnek be a legjobban, csak az a baj, hogy a legtöbb ilyen lány nem rendelkezik olyan belső értékekkel, ami nekem megfelelne.


Pl.: Egy ilyen lánnyal lett volna esélyel lefeküdni, de csak úgy lett volna hajlandó hogy legalább még egy fiút bevonunk vagy akár többet is, mert számára egy ember akármilyen jó is túl kevés lenne.


Persze 5-10 percel később hajlott volna arra is, hogy csak ketten, de ... így már teljesen elment a kedvem tőle.


180 magas, szakállas izmos vagyok. Sokuknak bejövök a kinézetem alapján, de eddig mindegyik akit kicsit közelebbről megismertem emós, alkoholista, drogos volt vagy vagdossta magát.


Szóval átérzem a fájdalmad :D Én is szeretnék normális goth lányokat ... nagyon :)

2018. júl. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Kinek mi tetszik. Azert nem minden lany megy a tömeg utan,vannak kivetelek is szerencsere. :)
2018. júl. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az nem baj ha alkesz vagy drogos, többet érnek mint a gold digger plázak**urvák. Az első csajom is ilyen volt állandóan beba**sztunk de nagyon fa*sza volt. Élni tudni kell.
2018. júl. 16. 00:22
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
goth csaj fétis :D
2018. júl. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Összefújta a szemetet a szél, élen a kérdezővel.
2018. júl. 16. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem. Azért mert neked ők jönnek be , és az a buli, hogy lerészegedtek bedrogoztok ez csak a te véleményed.


Amúgy meg nem csak az általad említett nők vannak, kicsit végletekben gondolkodsz. Arról nem is beszélve, hogy így juthtasz el fiatalon az alkoholisták, drogosok közé.


Gratulálok a szüleidnek, foglalkozhattak volna veled többet is...

2018. júl. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7 A szüleim hippik (1970-es években voltak fiatalok). Hippi szülőknek milyen gyereke legyen? Csak is jó arc. :D
2018. júl. 16. 06:33
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ezek a lányok nem szépek, 8 kiló smink van rajtuk, feketét hordanak, nem életvidámak, legtöbbször nagyon furák, vagy zárkózottak..
2018. júl. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet jó arc vagy, de valószínű nem attól hogy a szüleid hippik voltak, gondolom nem ragadtak meg a 70-es években, hanem azért változtak a világgal, és esélyes, hogy semmi köze ahhoz, hogy neked az emosok jönnek be.


Ja, amúgy le tudnád nekem írni, hogy mit is jelent, ha valaki emo?

2018. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!