Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye, hogy a goth lányok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy a goth lányok a legszebbek? (képek)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Kár, hogy Magyarországon kevés van belőlük, itt inkább ilyen rib*ancos tömegpi*csák vannak. Semmi különleges nincs bennük csak egymást utánozzák, és versenyeznek, hogy ki lesz rib*ancosabb. Szánalmas ez az ország.


2018. júl. 15. 23:41
1 2
 11/11 anonim válasza:

Tudom nem mostani kérdés, de nehéz megálnom hogy ne válaszoljak. Annyi itt a hülye sztereotípia által vezérelt válasz.



Na hol is kezdjem: a goth szubkultúra nem egyenlő az emoval. Köze sincsen hozzá.

Nem tudom, hogy mi ez a nagy zürzavar a válaszolók fejében, hogy a goth és az emo ugyan az. Hát rohadtul nem...

A goth a post punk érából nőtte ki magát. Az emo az amerikai hc-ból.


Nem minden goth drogos alkesz műveletlen gyökér, sőt...

Aki vagdossa magát meg iszik mint a gödény az álltalában nem true goth vagy dark


Sok köztünk a művelt, irodalom, képzőművészet és egyébb művészeti ágazat iránt érdeklödő személy.


Nem vagyunk mind életuntak és depressziósak. Az esetleges melankólia nem egyenlő a depresszióval.


Nem kezeljük tabuként a halált, mint ahogyan a nyugati kultúrkörben ez szokas.

Elfogadjuk a halál megsemmisítő és elkerülhetetlen mivoltát (és nem most nem az öngyilkosságra meg szuicid jellegű önpusztitásra gondolok hanem csak simán foglalkoztat sok gothot a halál filozófiai oldala) Képesek vagyunk a mások által groteszknek vagy visszataszítónak vélt dolgokban is meglátni a szépet.


Sokunk introvertált személyiség, ezért tünhet néhány goth bezárkozottnak vagy akár depressziósnak is vagy távólságtartónak (bár vannak depressziós gothok is de az a személyhez nem pedig a szubkultúrához köthető dolog)


Sok az igazi művészlélek közöttünk és azt beismerem, hogy néhányan emiatt furák vagyunk. De nem rossz értelemben furák.


A fekete színről meg: inkább hordok tetőtöl talpig feketét minthogy úgy nézek ki mint egy paradicsom madár.

Amúgy meg ez is sztereotípia, hogy a gothok csak feketét hordanak. Vannak White gothok (ők nagy részben hófehér cuccokat hordanak) és a legtöbb goth alműfajban megtalálhatóak a feketén kívül más színek is. Pl sötét lila, mélybordó, királykék, méregzőld, mohazöld, barna, ezüst, fehér, rózsaszín.


Akiket linkeltél kérdező ők nekem nem nagyon tünnek gothnak. Max valami nugoth szerűségnek lehetne bekategorizálni őket külső alapján (te jó ég nem gondoltam volna hogy valaha külső alapján fogok itélni, de szerintem attól még nem goth valaki, hogy felvesz egy killstar polót és feketére festi a haját meg sötétebb sminket visel. Ez mind csak külsőség. Az igazi érték valahol e mögött kell hogy lapuljon.)

Aztán lehet, hogy tök jó fejek és nagyon jó zenéket hallgatnak és tényleg gothok.

Ki tudja.

De nekem nagyon tumblr goth szagú a dolog.


Szerintem mindenhol vannak szép és kevésbé szép lányok. Nem szubkultúrától függ ez.

2018. szept. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!