Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan, aki egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki egyszer megcsalta a barátnőjét, feleségét, de nem mondta el neki, soha nem derült ki, és minden működik azóta?

Figyelt kérdés
Mikor történt? Hogyan birkózol meg a bűntudattal?
2018. júl. 15. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Tuti senki sem fogja meg így anonim sem bevallani! Itt csak jóravaló nők és férfiak tanyáznak.
2018. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ember sokszor nem azért csal meg valakit mert minden szép és jó. Aki eljut a megcsalásig az talál rá igazolást is és így a lelkiismeretével is együtt tud élni.
2018. júl. 16. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megcsaltam, eddig nem derült ki, remélem örökké titok marad a pasim (nő vagyok) és mindenki számára.

A megcsalás már eleve azért volt mert a kapcsolatom zátonyra futtot, sérelem ért, amin azóta akár már túlléphetnék, de nem tudok.


tökéletes kapcsolatban, ahol a lelki/testi része is jól működik, keveset történik megcsalás. Inkább ott, ahol valami hibádzik, vagy pont akkor, vagy hosszabb távon vannak problémák.

2018. júl. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2-es:

Ha megcsaltak elég jó az igazolásom?ú

És miért nem hagyom el?

Mert a 6 éves gyerekem nem tehet róla, hogy az anyja egy rib.nc.

2018. júl. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 de miért nem hagytad el inkább. Most jobb, hogy hazugságban él?
2018. júl. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha az ember egyszer elmegy egy prostihoz, vagy masszázsra, az soha nem derül ki. Minek mondaná el otthon?
2018. júl. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 4


Az hogy megcsaltak semmit nem árul el rólad, rólatok, a kapcsolatról. A megcsalás hátterében a kicsapongó komolytalan életmódon kívül lehet még sok dolog, mint pl elhanyagolás, lekezelés, szerelem hiánya, pocsék nemi élet, gyerekkori szerelem, kapuzárási pánik stb...

A megcsalást mindenki főbenjáró bűnként kezeli míg a kiváltó okokért való felelősséget mindenki elbagatelizálja és semmiségnek veszi.

Lehet hogy a csajod egy könnyűvérű ribi aki nem való se anyának se feleségnek, de az is lehet hogy a megcsalás egy romlási folyamat végső eleme. Ezt innen nem lehet megmondani úgyhogy ne várj tőlem ennyi alapján semmi konkrét ítéletet!

2018. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elmentem egy prostihoz, olyasmit csinálni, amit a feleségem semmilyen körülmények között nem volt hajlandó bevállalni. Ugyan perverz, de nem olyan különlegesen extrém esetleg undorító dolog, de most hagyjuk a részleteket.

Utána elég nagy bűntudatot éreztem. Azóta sosem fordult elő és nem is fog soha. Átértékeltem a dolgokat és már tudom h van amiről érdemes lemondani, mert tökéletes úgy sincs.

Persze talán valahol ott van az is, h kipipáltam, jó volt.

Annak ellenére h ez egy titok ami a lelkemet nyomja, és bűntudatom van, nem biztos h megbántam. Ha emiatt a vágyam miatt esetleg szétmegyünk (mert hát hallani ilyenről is) akkor az 1000x rosszabb lett volna. Így viszont már tudom értékelni a dolgokat. Úgyhogy furcsa dolog ez.

2018. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!