Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit gondoltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok a fesztivál szexről?

Figyelt kérdés
Miért tetszik és milyen formában avagy miért nem?

2018. júl. 16. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
fúj. nemibetegség kánaán
2018. júl. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Semmivel sem különbözik a normál élettől.
2018. júl. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

A véleményem hogy csak okosan ,védekezéssel, nem lehet tudni kivel hoz össze az élet


Amugy szerintem nem elítélendő ha valakinek az egyéjszakas kell isten áldja, csinálja


És amugy aki csinalja csak az élvezetért teszi aki meg nem az lehet nem az egyéjszakás híve


18L

2018. júl. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekem még be nem teljesült vágy, hogy egy helyes sráccal a sátorban élvezzük egymás társaságát :) Szerintem ott végre szabadnak érezném magam.
2018. júl. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy jó kaland sosem rossz. Volt már benne részem:)
2018. júl. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem mennék bele, ki tudja mit lehetne elkapni mert milyen igénytelen nővel volt elöttem, meg a pasik nem a higiénia hívei ilyen helyeken, persze tisztelet a kivételnek.
2018. júl. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!