Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A multikulturális országokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A multikulturális országokban a fehér pasiknak nincsenek gátlásaik a méretük miatt a színes bőrűekhez viszonyítva?

Figyelt kérdés

Semmi rossz szándék nincs a kérdésemben, csak a foci vb döntőn szurkoló francia pasikról jutott eszembe a kérdés köztük erről a videóról is: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=msuXZ78tUY0 (érdemes szemezni a csajok között :P )

Ahogyan a cingár fehér és jókötésű fekete francia pasik szurkoltak közösen az elképesztően dögös, hedonista francia lányokkal, azon kezdtem el gondolkodni, hogy az ilyen kevert országokban hogyan élik meg a fehér pasik, hogy a csajoknak még hozzánk - híresen nagyfarkú magyarokhoz - képest is sokkal szélesebb lehetőségeik vannak péniszméret terén. A feketék nyilvánvalóan nagyobb dákóval rendelkeznek, de legrosszabb esetben is simán hozzák a stabil átlagot a 13-15-ös hosszú és 3.5-4 cm vastag átlaggal rendelkező fehérekkel szemben. A csajok meg köztudottan nem adják alább amit már egyszer megtapasztaltak/megszoktak. Márpedig annak a rengeteg álomszép francia csajnak egész biztosan volt már viszonya legalább egy fekete pasival, aki nagy valószínűséggel egy +17-es vastag farok tulajdonosa volt. Azon is gondolkoztam már, hogy az ilyen társadalmakban talán lehet, hogy nagyon is népszerű a cuckold pont ebből kifolyólag. Elsősorban (lehetőleg liberális/nagyvilági) csajoktól kérdezném, hogy szerintetek a sokszínű társadalomban élő nők, hogy gondolkozhatnak ezzel kapcsolatban?



2018. júl. 16. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem hiszem

Nézd attol hogy szinesbőrű nem helenti azt h nagy. Van neki

Van egy Magyar ismerősöm sötétbőrű a férje Cipruson élnek

3 gyermekük van

De azt mondta a csajszi hogy pohénból le mérte neki és 15,5 cm hosszú volt 3,8 cm vastag

Ha nagyon állt neki akkor volt az 16 cm hosszú és 4cm vastag de nem mindig


Szóval erről ennyit hogy húh az össze feketének nagy van

2018. júl. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Jah és az hülyeség h nem adják alább

Voltam hosszu vastag péniszű pasival

Kell a halálnak olyan


Jó a rövidebb vékonyabb

A többit meghagyom a riiiibancoknak

2018. júl. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Nincs mert már annyira el vannak korcsosítva, hogy teljesen immúnisak az ilyesmivel szemben. Alsóbbrendűként elfogadják a majmokat uraiknak és kész. A fehér-szemét nőik helyett inkább az ázsiai nők felé hajlanak, de ez nem csak a nevében franciákra, hanem a többi Nyugat-EU-s országban élő fehérekre is igaz..
2018. júl. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az egész logikai okfejtésed sántít, abszolút nem értek vele egyet. A párválasztást például egyébként sem csak a farokméret, vagy a vélhető farokméret határozza meg...
2018. júl. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%

#4: "A párválasztást például egyébként sem csak a farokméret, vagy a vélhető farokméret határozza meg..."


Akkor mi? Az, hogy 3000 euró helyett 3500 eurót keressen a pasi? Mondjuk abban tökéletesen igazad van, hogy NEM CSAK a farokméret fontos párválasztáskor. Azon kívül még a +180-as izmos alkat, férfias arc, alfahím duma/stílus stb. De egy hosszú távú stabil kapcsolatban a farokméret talán a legfontosabb az anyagiak mellett (rövidtávú kapcsolatban meg a testalkat/arc), mert jó szex (megfelelő méret) nélkül egy nő kielégítetlen marad és utána már egyenes út vezet előbb a megcsaláshoz majd rövidesen a szakításhoz.

2018. júl. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

#5 és #kérdező


Az igaz, hogy hosszú távon egyik legfontosabb kapcsolati alappillér a jó szex. Viszont a jó szexet nem feltétlenül az a +1-2 centi határozza meg. Nem is értem ezt honnan veszitek?

2018. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Pediglen tényleg hidd el fiam, hogy teljes átlagot nézve nincsen nagyobb szerszámuk.

Amúgy meg rossz videót linkeltél szerintem. Látni benne 2 feketét, akik nem is jókötésűek, illetve egy rakat franciát, akik közt van jókötésű, meg vékony is.

De ez is olyan, hogy menj már ki a Blahára légyszi! Mutass már nekem százával kigyúrt feketéket! Az afrikaiak sem különbek fizikumra alapból. Csak az amerikai szubkultúrában kötelező a gyúrás és te meg abból ítélsz. Én alapból izmosabb testalkat vagyok, nem csinálok semmit. Fiatalon mondjuk úgy, hogy erőltetve voltam, de ennyi. Ahhoz képest mindig ha afrikaiakkal beszélek megkérdezik, hogy wieght liftin' or something? Mert amikhez ők hozzászoktak, ahhoz képest én izmos vagyok. Legutóbbi ilyen eset dél-afrikaiakkal volt. Ne dőlj be a sztereotípiáknak!

Másrészt meg ne azért szeressen valaki, mert izmos vagyok, hanem azért amilyen ember vagyok. Ez a legszebb bók amit kaphat egy ember szerintem. Innentől kezdve meg nincs komplexus

2018. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Bár mondok egy egyszerű móódszert. Google Earth és utcaképen menj végig bármelyik városban. Mondju kRámész Johannesburgra és ugyan azt fogod látni, mint itthon, csak a bőrük lesz sötétebb az embereknek. Bár itthon kerülettől is függ :D:D:D
2018. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Minden rosszindulat nélkül mondom, hogy neked segítségre van szükséged. Nem normális ilyeneken gondolkozni.
2018. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon gáz vagy kérdező.


Nő vagyok és nem a farokméret számít még egyéjszakásnál sem.


Viszont neked látom nagyon fontos a nagy méret. Hát keveredj össze egy négerrel, ha ennyire vágysz rá -.-"

2018. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!