Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mi olyan szexi abban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi olyan szexi abban, ha egy lány spriccelve élvez el? Én is szoktam, és érdekel, hogy mit vált ki belőletek. 18/L

Figyelt kérdés
2018. júl. 16. 16:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Engem tuti izgatna... még nem volt hozzá szerencsém :P.
2018. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Privibe meg mást írt, a kammert “kislány”, aki a hímvesszőjét küldözgette pár hete. Nekem speciel azt írta, hogy leápol, és megdug, de csak jelzem, férfi vagyok !


Undorító az ilyen !

2018. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
31%

9!


Én meg tampont viselek férfi létemre ha egy nő helyettem spriccel.


Hagyjuk már ezt a taszító és undorító dolgot,

2018. júl. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Fingod sincs a női test működéséről ahogy látom.. Bartholin mirigyeknek nézz utána aztán feldughatod magadnak a tampont....
2018. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Meg egy kis vizelet a mirigyeid mellé.


Elég guszta mondhatom , ennyi erővel le is vizeltetheted magad a spriccelős barinőddel...

2018. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Csak azoknak akik ezt undorítónak tartják!

Én is így szoktam elélvezni, és képzeljétek nem tehetek róla. Nem tudom befolyásolni. Taszítsam el a barátomat magamtól hogy " állj, állj mert mindjárt elélvezek". Tudtommal a szexnek az egyik célja a kölcsönös gyönyörszerzés.

2018. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

A gyönyörszerzésé igen,de nem az undoré!


Te örülnél neki ha valaki levizelne?


Mert hát az is van benne.

2018. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

De ha nem tudom magam visszafogni?

Lehet azt hiszed hogy hát abba meg mi lenne a nehéz ... visszafogja és kész. Nem. Nem tudom visszafogni. Akkor tényleg minden alkalommal megfogom és ellököm magamtól a párom, mert erre akkor csak ez a megoldás.

2018. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
#14, a Bartholin mirigyek nem a húgycsőbe szájadzanak, holott a squirt hívői megegyeznek abban, hogy a spricc a húgycsőből jön. A Bartholin-mirigyek valójában a nedvesedés felelősei. A Skene-mirigyekre szoktak hivatkozni, mert azok a húgycsőbe ürítik az egy cseppnél kevesebb, és meglehetősen sűrű váladékukat.
2018. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Nem is tudok ennél szexibbet amikor a nő spriccelve élvez el.

Ez a kiteljesedés csúcsa, imádom a csicsegés hangját, érezni a nedvet, és látni is ahogy folyik. Nagyon szexi.

2018. aug. 12. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!