Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt miért szeretik a férfiak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért szeretik a férfiak? Többi lent

Figyelt kérdés
Miért szeretik azt hogy a nő nagyot fingik, ez nem undorító ? mert a nő gyengéd,finom és nem fingik akkorát hogy kidől a ház fala, ez normális ?

2018. jún. 27. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem szeretjük csak itt sokan szeretnének ezzel perverznek tűnni mert azt gondolják h emiatt rájukír valami nemlétező szexéhes perverz r*ban*
2018. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Ezt én irtam ki múltkor! És tenleg szeretem nem csak poénkoddam!

Tudjátok "de nem egyet hanem úgy egyfolytába!😁"

2018. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Én nő vagyok, és imádok jó nagyot fingani. A párommal versenyezni szoktunk, és gratulálunk egymásnak.
2018. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
#3 Mit meg nem adnék én erted!
2018. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem zavar, de szexuálisan abszolút nem vonz, legfeljebb vicces. Ilyenkor kiderül, hogy ők is emberből vannak, és nem kell mindig a cuki kis tündérkét játszani. :)
2018. jún. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Míííícsodát mind1 milyen tündér csak pukizzon egyfojtában!
2018. jún. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyilvan mindenki fingik. De en ugy gondolom h ahhoz h en srac elott merjek jo sok ido es bizalom kellene mer nem tudom szerintem valamilyen szinten undi megjobb baratnomnel nyilvan nem zavar mer o is szokott meg rohogunk meg minden de nekem egy sracnal mas
2018. jún. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A páromat szinte sosem hallom fingani, viszont néha, ha tüsszent, kicsúszik egy vékony puki. Szoktam is mondani neki, hogy ezzel felléphetne a cirkuszban...
2018. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok és a zuhanyzóban fingok nagyokat és élvezen ahogy felszáll a füstje.
2022. nov. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!