Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan találhatnék szexpartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék szexpartnert? 21F

Figyelt kérdés

Hol tudnék olyan lányt találni akinek szintén csak szex kell?

Barátnő is jó lenne nyilván, de úgy érzem hogy azt inkább később szeretnék, most inkább csak szexelni.

Van egyáltalán esély hogy találok? Hol keressek szerintetek?


Köszi a segítséget!


2018. júl. 16. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem iratkozz be egy virágkötő tanfolyamra, ott tuti találsz.....

Ezt a kérdést tényleg fel kellett tenned?

Önállóan nem jöttél még arra rá, hogy vannak szexpartner kereső oldalak?

2018. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
#1 ezen az oldalon ne lepődj meg ilyen kérdéseken. Egy életképes gondolatuk sincs ezeknek.
2018. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van ilyen oldal, de nem lehet simán üzenetet írni ott a csajnak, hanem sms en kell, de úgy nem akarok, hogy be tudjanak azonosítani.
2018. júl. 16. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 biztosan elküldik a prosti nyomozóirodának, hogy beazonosítsanak téged 😂 Drága jó Istenem.....
2018. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos kevés az olyan lány, aki tényleg komolyan gondolja az alkalmit, nekem is csak 1 valaki volt, egész hosszú ideig és persze nemcsak a két szép szememért ment bele, hanem amit ajánlottam neki.

25/F

2018. júl. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tinder aztán kész. Vagy elmész el szórakozóhelyre és összeszedsz valakit. Meglepődnél hányan vannak ezeken a platformokon, akik csak ennyit akarnak mint te.
2018. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kevés az olyan lány/nő, aki szereti a futó kalandokat

Csak sokan így rázzák le a számukra nem “bejövős” pasikat

2018. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!