Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Macisként hol és hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macisként hol és hogyan találhatnék hozzám hasonló korú passzív/uni szintén kezdő szexpartnert?

Figyelt kérdés

Már 1 éve aktívan keresek velem hasonló korú passzív vagy uni beállítottságú srácot akivel kipróbálhatnám milyen is a fiús szex. Igazából egy jóbarátot keresek, extrákkal... Ehhez regisztráltam is a planetromeora, hotbullra, igazán próbálkozom de csak nálam sokkal idősebb férfiak írnak, a fiatalabbak nem is válaszolnak, vagy ha válaszolnak is, pár nap beszélgetés-időhúzás után lekopnak. Ennyire senki sem keres macis alkatú partnert? :D Még milyen weboldalakon keresgélhetnék? Google keresőbe beírva ezer oldal jön fel, de nem akarok 100 regisztrációt kezelni ezért örülnék ha olyan írna akinek van tapasztalata "partner keresésben" :)

23/F


2017. jan. 12. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem írtad, de neked gondolom kövérként akkor átlagos/vékony, vonzó alkatú partner kellene... Akit még meg is dughatnál...


Szerintem elég magasak az elvárásaid

2017. jan. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok ilyen oldalt. Igaz nem feltétlen szexet keresők vannak fent, meg hát Magyarországról még sajnos nincs több százezer ember az oldalon, de mindig vannak újak. Macik, maci kedvelők, dagik, stb..

Írj ha érdekel. Hátha pont ott van a neked való.

2017. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam kövérnek. Vannak ugyan plusz kilóim de ahhoz hogy valakit "kövérnek" lehessen titulálni kell egyfokú igénytelenség is. :D Én azért figyelek magamra. :) Engem nem érdekel hogy a partnerem vékonyabb, ugyanakkora vagy nagyobb nálam ha megvan a kölcsönös szimpátia. Mint mondtam, egy barátot keresek extrákkal, az ember pedig nem testsúly alapján válogatja a barátait. :)
2017. jan. 12. 16:53
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

:)))))))))))))))))))))))))))))))))


A barátság extrákkalban a kúrás is benne van. Lehet valaki bármilyen nagy barátod és szellemileg lehettek bármennyire egymásra hangolódva, ha külsőre nem jön be neked, akkor nem akarsz dugni vele egyszerűen.


Nézz a tükörbe meztelenül. El tudod képzelni hogy egy olyan testalkatú srácot kefélj, mint amilyen alkatú te is vagy?

Ha igen, akkor visszavonom amit az előbb írtam.


Amúgy én csak és kizárólag a rómeón vagyok fent, de mindig elég könnyen tudok partnert találni magamnak pár napon belül, a 150 ezres városból ahol lakom.

1. Nem kezdek el egyből a szexről beszélni és jó helyesírással írok.

2. Képek nyilvánosan nincsenek kint rólam, de az adataim és a profilszövegem ki van töltve hosszan-normálisan és hajlandó vagyok egyből privátban képeket cserélni

3. Ha külső alapján tetszünk és van hely/idő találkozni, akkor egyből elkérem a másik számát és mobiltelefonon lebeszéljük a találkozást minél hamarabb.

2017. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Megértem, hogy ilyen szkepticizmussal kezdted a válaszolást, ezeken az oldalakon ismerkedés közben sokféle emberrel találkozik...


Abszolút el tudom képzelni, sőt mint mondtam, akár nálam nagyobb darabbal is :D Tényleg nem érdekelne a külső ha igényes, intelligens lenne a pasi akivel ismerkednék és éreznék is valami szikrát! :D


Én soha nem kezdek a szexről beszélni elsőként, azoktól az emberektől rosszul vagyok. "Szia! Szex?" ...

Képet én sem rakok ki magamról, azonban a leírásomban feltüntettem, hogy igényre privátban szívesen cserélek fotót.

Mobilszám cseréjéig el sem jutok... Ha elkezdek beszélgetni valakivel aki szimpatikus és megtervezzük melyik nap érünk rá mindketten, amint megemlítem a telefonszám cserét, azonnal kibúvót keresnek, valamiért ritkábban válaszolnak, nem jelennek meg a megbeszélt találkozóhelyen. (ilyen is volt egyszer)... Úgy tűnik én vagyok a szerencsétlen. :D

2017. jan. 12. 17:25
 6/13 A kérdező kommentje:
*sokféle emberrel lehet találkozni :D
2017. jan. 12. 17:26
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen találhatsz. Sok embernek pont a nagyobb darab pasik jönnek be, többek között nekem is. Bár én már foglalt vagyok, de az én barátom is elég jól megtermett. :)

Sok macis pasival az a baj (lehet Veled is), hogy van bennetek egy kisebbrendűségi érzés az alkatotok miatt. Így már eleve úgy kezdtek egy ismerkedést, hogy ezt kihangsúlyozzátok, és ez a beszélgetésből is gyakran kitűnik, sokszor úgy szóltok a másikhoz, mintha ti valami alacsonyabbrendű emberek lennétek, vagy nem is tudom megfogalmazni. Pedig egyáltalán nem kéne hogy így legyen. Miért lennétek ti "csúnyábbak" mástól? Sokak szemében pont attól vagytok vonzóak, hogy van rajtatok mit fogni. Én pl. egy teljesen vékony pasira fel se tudnék izgulni, és ezzel sokan vannak így. Így ne legyen bennetek sem kisebbrendűségi érzés, semmivel nem vagytok csúnyábbak vagy rosszabbak, mint mondjuk egy hajszálvékony fiú. Szóval ha ismerkedsz, azt természetesen tedd. Ha valaki esetleg megbánt, annak nyugodtan szólj vissza, hogy inkább legyél kövér, mint egy éhező sorvadt szerencsétlen. Szóval nem tudom átment.e amit ki akartam fejezni, ne állítsd be a kövérséged úgy, mint valami hátrányos helyzetet.

2017. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!!! Fontolóra veszem amit írtál, úgy érzem igazad lehet! :)
2017. jan. 12. 20:09
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
Ajánlanám a veresegyházi medveparkot, ott szerintem megtalálod életed párját.
2017. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én passzív macis pasi vagyok, ráadásul ehhez jön egy light bdsm perverzió is, nekem 5év alatt 2 pasi jött össze, aránylag aktívabb keresgélés mellett, de pl már fél éve semmi. Természetesen én is a vékonyabb, vagy átlagos pasikat kedvelem, viszont nem szeretem a szőrt odalenn és felső testre sem igazán. Válogatós vagyok, túlzottan is, macis pasihoz mérten, ez ilyen :)

Kitartó keresgélést!

30F

2017. jan. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!