Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő mikor felizgul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő mikor felizgul nagyon nedvesedik az hátrány vagy előny?

Figyelt kérdés

Nektek férfiak izgató ez?

Jó nagyon nedves pu.ba lenni vagy nem?


2018. júl. 18. 08:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a nedvesebb/nagyon nedves punci a jobb. nagyon kellemetlen, amikor smirglizi a makkodat😀
2018. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem volt még panasz,hogy nagyon hamar és nagyon nedves leszek😄 legalább sosem kell síkosító

22/N

2018. júl. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nekem sem mondta még senki, hogy a nedvesedésem mértéke zavaró lenne, sőt. Bár az is igaz, ha nagyon sok van, kevésbé érzem a partnert, ahogy valószínűleg ő is engem. Én mondjuk a síkosító használatát sem ítélem el, nem tartom illúziórombolónak, többedik menetnél nekem is előfordul, hogy szükségem van rá, mert bár akarom és kívánom, de a "meggyötört" puncit jobb óvni, na meg az óvszert is. :)

N35

2018. júl. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Izgató igen páromnak is ilyen legjobb a szex
2018. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ember nem született még akinek ne lenne izgató, vagy jó
2018. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Természetesen az a jó, ha egy lány nedves, mert nem kell síkosítót használni. Meg persze orál szexnél is nagyon izgató tud lenni.😍
2018. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem is az a bajom, hogy (a barátnőim tapasztalataihoz mérten) túlságosan nedves tudok lenni. Mikor legutóbb szextingeltem, már attól annyira benedvesedtem, hogy alattam átnedvesedett a huzat a matracig. Külön papírzsepiket kell tartanom magam mellett, mint a srácoknak a hokizáshoz és emiatt félek, hogy az új barátom mit fog szólni, mert nem akarom, hogy úgy érezze, tócsába mártotta magát...
2018. júl. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem:kimondottan előny, és nagyon izgató. F.
2021. febr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Biológiailag előny F

Akérdés meg egy vicc,de ha te így 'csajozol', lelked rajta.

2021. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!