Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg tud ennyire változni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tud ennyire változni egy nő véleménye csupán a szerelemtől?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A mostani kapcsolatom előtt úgy gondoltam mindig is hogy a szopás csak egy kötelező rossz, amit akkor kell csinálni ha én is akarok nyalást. (én csak így tudok elélvezni).

De most valami teljesen új érzés fogott el....Együtt vagyok lassan fél éve egy pasival, akibe annyira szerelmes vagyok hogy élvezettel csinálom neki! Imádom fogni, a számba venni, érezni, hallani ahogy élvezi, ahogy férfiasan "nyög" és ahogy elváltozik az arca az élvezettől!

Most biztos úgy hangzik mintha egy nagy lotyó lennék, de esküszöm ezelőtt ezeket a dolgokat undorítónak tartottam, és meg voltam győződve róla hogy vagy aszexuális vagyok vagy leszbikus.

Most viszont iszonyatosan élvezek mindent amit a páromnak okozhatok és amit ő okoz nekem! Régebbi kapcsolataimban nagyon nehezen jött össze az orgazmus, pedig én sokszor éreztem úgy hogy nagyon szerelmes vagyok és megőrülök a másikért, de mindig kellett vagy fél óra mire el tudtam menni...

Őnála viszont már azelőtt full nedves leszek hogy hozzám érne és mire hozzám ér, már a csúcs közelében járok és elég 5 percet izgatnia.

Egyszerűen megőrülök érte, szó szerint fájdalmasan szeretem őt és kívánom minden percben!

Létezik hogy valaki ennyire meg tud változni és szeressen adni, mikor előtte csak kötelező rossznak tartotta?

27/N



2018. júl. 18. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
A szerelem képes ilyesmire.:) Az ember a szerelmének olyat is megtesz, amit egyébként nem.
2018. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Igen létezik, ez az amikor a szexualitás és a szerelem kéz a kézben járnak. Örülök, hogy megtapasztaltad ezt az érzést :)
2018. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

igen.

Minden nő életében van legalább egy ferfi, aki ugy tudja felmosni a nővel a padlót, hogy az minden pillanatát élvezi

2018. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

" mintha egy nagy lotyó lennék" Ez inkább úgy hangzik mintha az elméd lenne megrontott, mivel ezt negatívumként fogod fel pedig ez a fajta szexuális elevenség a lehető legjobb hozzáállás egy nőtől.


Létezik hogy....? Persze! Ezt hívják úgy hogy felnőtté válás. Amikor a dolgokat a valóságnak megfelelőbben kezeled és értelmesebben kezdesz viszonyulni a dolgokhoz és a tabukhoz is akkor válsz bölcsebbé és érettebbé.

35F


Ja és ez nem a szerelem miatt van de akár segíthetett is a dolgok elfogadásában a jó kedélyállapot és a bizalmi légkör.

2018. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember mást hoz ki belőlünk egy kapcsolat során, minden társunk mellett másak-másabbak leszünk, ehhez pedig ha még erős érzelmek is társulnak, akkor minden percet ajándékként élünk meg, amit vele tölthetünk, ez pedig a szexualitásunkra is nagy mértékben hatással van !

Én sajnos elveszítettem azt a személyt, aki szexuálisan is és érzelmileg is erős hatással bírt rám, de pontosan átérzem azt, amit leírtál !

Az ilyen, rendkívüli tud lenni !

Becsüljétek meg egymást !


(26 éves nő)

2018. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4-es:

Ha nem (csak) a szerelemtől akkor mitől?

Vannak harmincas nő ismerőseim akik szintén úgy gondolkodnak mint én régen (hogy az orális szex csak kényszer és utálják)

És hidd el, senki másnak nem csinálnám, ha ez a párom elhagyna, többet az életben nem csinálnám senkinek mert undorodom tőle! De Ő....nem csak elviselem hanem imádom csinálni neki! Nem tudok betelni a reakciójával amit én okozok ^^

2018. júl. 18. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Nekem inkább az jön le az egészből, hogy régen nagyon elfojtottad a vágyaidat (még most is lelotyózod magad csak azért mert élvezel valamit). Itt nem a srác szerelme változtatott meg, hanem valszeg történt valami, ami miatt már elmúltak a gátlásaid.
2018. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

És miért van az, hogy a fiatal lányok egyáltalán nem undorodnak ezektől a dolgoktól és fel merik vállalni a vágyaikat?

A te korosztályodba még az volt belenevelve, hogy egy lotyó vagy, ha élvezed a szexet, mert a nő ne élvezze. Ennyi a rejtély. Jött valaki, aki iránt érzett érzelmeid erősebbek, mint a társadalmi elvárásoknak való megfelelés.

2018. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Először is: Az én korosztályom és ettől külön megnevezve fiatal lányok? Én nem vagyok talán fiatal vagy mi a f...? :D

Másodszor: Én egy szóval sem mondtam hogy eddig nem élveztem a szexet. Élveztem mindig ha nyalnak és ha dugnak, azt is. Csak nagyon sokára sikerült elélveznem. De végig nagyon élveztem.

Most viszont nem csak kapni, de adni is élvezem és könnyebben is megy az orgazmus :)

2018. júl. 18. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!