Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat. Kinek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat. Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
A tavaly megismertem a neten egy pasit, aki szexkapcsolatot keresett. Ő húsz évvel idősebb tőlem. Mondtam, hogy nem érdekel stb komoly kapcsolatom van. De addig beszélgettünk, hogy végül csak elkezdtem hozzá vonzódni. Főleg azért mert mindkettőnket a kicsit extrémebb szexuális dolgok vonzzanak amit egyikünk sem kap meg otthon. Viszont nem tudtunk még találkozni, mert egyikünk helyzete sem könnyű. És én őszinte leszek félek is. Képeket cseréltünk, beszéltünk telefonon stb. De mégis félek találkozni. Mivan, hogyha hónapokig levelezgettünk és ha találkozunk és mégse akarunk majd szexelni egymással? Vagy csalódás lesz? Csak szexet akarunk egymástól. Létezhet hogy ennyire félre ismertük egymást ennyi időn keresztül vagy ezt csak én gondolom túl, és nem kéne ennyire paráznom?! Légyszi normális válaszokat mert így is kivagyok.28l

2018. ápr. 30. 17:22
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Most mit veszíthetsz?

A titkos vágyaid meg egyre jobban elő fognak törni, szerintem megbánod, ha kihagyod.

2018. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:

Ha komolyabb érzelmek nélkül mükődik-akkor szerintem érezzétek jól magatokat.

Viszont ha elkezd komolyodni-akkor ott valakinek fájni fog.

2018. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

Ez meg van beszélve..

Tényleg csak szexet szeretnénk..

De mikor eljutunk oda, hogy találkozni kellene én mindig megijedek..

Régóta van kapcsolatom, sose léptem félre.

De valamiért ez a férfi megmozgatott bennem valamit, ugye a szexel.

Annyira ugyanaz izgat minket..

2018. ápr. 30. 17:34
 4/47 anonim ***** válasza:
21%
Én sem találok ilyen nőket mert szerintem mindegyik ilyen! Fél parázik, de semmi okuk nincs mert ha megismernének biztos vagyok benne hogy jól éreznék magukat velem. Volt már ilyen kapcsolatom és belém is szeretett szinte mindegyik.
2018. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

Én nem szerelmet keresek.

Csak meg akarom élni a vágyaimat..

De nem bárkivel és nem bármi áron..

2018. ápr. 30. 17:38
 6/47 A kérdező kommentje:

Leginkább az érdekelne, kinek milyen tapasztalatai vannak a netes szexkapcsolatokat illetően?

Működhet ez?

Ha hosszabb ideig beszélgetek valakivel, azután milyen személyesen is találkozni a másikkal??

2018. ápr. 30. 17:51
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Megélni a vágyaid?Akkro kérlek szakíts és legyen gerinced.Szánalams hogy manapság az emberek hova süllyednek le.
2018. ápr. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy teljes az analógia, de ha mondnjuk leülsz valakivel egy randira és beszéltek három órát vagy többet akkor sem biztos hogy elsőre menni fog a szex tehát a kockázat sajnos mindig benne van. Én jártam már úgy hogy igen mivel akkor még a netes társkeresés nem működött telefonos társkerin megismertem egy lányt meg volt beszélve hogy szexet szeretnénk egymástól és eljött le volt foglalva a hotel mert ott tudtunk találkozni és az ágynál közölte hogy ő még sem szeretne semmit. Van ilyen de van olyan is hogy már a második perc után egymásnak esik a két fél. Sajnos garanciát nem lehet kérni senkitől ez benne van mint az is hogy nem jön el valamelyik fél a találkozóra. Ha valaki ezt teszi én csak azt remélem hogy egy picit rosszul érzi magát utána. A válaszom tehát hogy érdemes bátornak lenni mert utána lehet hogy bánnád hogy miért nem próbálkoztál szóval én bátorítanálak. És nem pasi ként sem könnyebb a helyzet...
2018. ápr. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:

Működhet. Főleg, hogyha tényleg ennyire egyformák vagytok és meg is tudjátok beszélni. Ha taliztok és valami oknál fogva mégsem úgy alakulna (de erre kicsi esélyt látok, hisz alapvetően mindketten azért mentek, hogy megéljétek a vágyaitokat) akkor sincs gáz. Akkor majd beszéltek és később eldöntitek, hogy hogyan tovább. Szerintem nagyon de nagyon-nagyon túlparázod.


Ez olyan mintha kimennél a játszótérre. Vagy moziba, mindegy. Mész, ott vagy, jól érzed magad, jössz. Ennyi :) A lényeg, hogy legyen valami kamu sztorid, amivel be tudod védeni magad ha mondjuk lekésnéd a buszod, stb.. vagy utazás közben bármi történne. A bolt kb. mindenre jó magyarázat mert a férfiak jellemzően utálnak oda menni.


Sok sikert hozzá és érezzétek jól magatokat!

2018. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A normális válaszokat..

A 7esnek csak annyit,hogy ne itélkezzen mert nem ismer.

És csak azért mert nekem a szexben plusz vágyaim vannak,nem fogom elhagyni a párom akivel minden más szuper..

Nem szép dolog tudom,de nem is szeretnék ezzel bántani senkit..

De mi pont két olyan ember vagyunk akik ezt az egy dolgot leszámítva boldogok otthon nem véletlenül találtunk egymásra.

2018. ápr. 30. 18:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!