Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik volt életed legfantaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik volt életed legfantasztikusabb szexuális élménye? Mitől volt olyan jó? Párkapcsolatban történt?

Figyelt kérdés
2018. júl. 19. 07:39
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Tavaly volt, 25 éves voltam és összejöttem ilyen barátság extrákkal jellegű kapcsolatra egy 19 éves szűz lánnyal. Nagyon bevállalós volt, sok mindent ki akart próbálni.
2018. júl. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Párkapcsolatban történt és attól volt jó, hogy nem a szexel kezdődött. Az egész éjszaka egy nagy kényeztetés volt a lelkemnek, az elmének, így a testi érintések is parázslóbbak voltak mint általában. Így a végén amikor beteljesült a szerelem szinte felrobbantam.
2018. júl. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Párkapcsolatban

Évfordulót ünnepeltünk

A végeredmény miatt volt fantasztikus

Megfogant a kislányunk annyi küzdés és kezelés után

24N

2018. júl. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

A szeretommel

Minden egyes alkalom, szexualisan annyira vonzodtam hozza mint meg senkihez. Ez adott egy lokest a szexnek. Ettol volt fanatasztikus :-)

2018. júl. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Az első pár kapcsolatom elején történt, a lány sokkal tapasztaltabb volt, mint én és olyan orális kényeztetésben részesített, hogy kb fél perces orgazmusom volt, amit végigüvöltöttem... ilyen " k.o." talán azóta sem volt 😀
2018. júl. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
nekem 15 évesen volt amikor összejöttem egy velem egykorú szűz lánnyal,a jó az volt benne,hogy mindenre nyitottak voltunk és,hogy fiatalon nagyon izgalmas volt ez az egész kapcsolat
2018. júl. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Sok fantasztikus élményem volt már a mostani barátommal de semmi sem űberelheti azt az izgalmat amit egy másik lány tud nyújtani :)
2018. júl. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Talán az, mikor először sikerült spriccelős orgazmust átélni, miközben ujjaztak. Hirtelen azt sem tudtam mi történik velem (nem hittem, hogy sikerülhet valaha így elmennem), fantasztikus volt. :)

22L

2018. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 24 a nő 43. Második alkalom volt Testes izmosabb dugnivaló maca volt extra szűk puncival. Egy hétvégét töltöttünk el a rokona üres paneljában és isteni volt...

35F

2018. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen volt sőt!..

Talán az izgalom miatt volt olyan "jó

Párkapcsolat mellett..

2018. aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!