Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy normális párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normális párkapcsolatban mennyi idő után van az 1. aktus vagy pettingek?

Figyelt kérdés
Még nem volt párkapcsolatom és gőzöm sincs az egészről, valaki írjon már kicsit erről, hogy mennek ezek ? 1 hét után vetkőztetni kell a csajt meg le teperni, vagy ezek a dolgok hogy mennek?

2018. júl. 5. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy szüzek, vagy érett tapasztalt emberek? Mi párommal 1 hét után lefeküdtünk, de nagyon durván megvolt a kémia az elején is. 6 éve együtt vagyunk. Viszont exeknél tovább vártam, pláne az elsőnél. Ha nem akarja a csaj, akkor ne erőltesd, mert megöli a kapcsolatot. Látni fogod a csajon, hogy mikor akarja.
2018. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a párkapcsolat egyik alapvető része a szexuális kapcsolat, de csak ha a másik félnek is éppen olyanja van. Magyarán: ha épp rajtad van akkor finoman próbálkozz be, ha épp nem akar akkor vágj jó pofát és tudd le annyival hogy ez most nem jött be. Nyugi. Ha érzi hogy kitartóan meg....nád és nem koccoltatott le, akkor csak idő kérdése mert te is bejössz neki! Ha viszont meglesz végre, akkor engedd ki a gőzt nyugodtan!
2018. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk mindkét oldal szűz esetében, csak azért érdekel, hogy ne tűnjek töketlennek majd 1 csaj előtt ha ott leszek vele érted de fogdosni sem akarom úgy ha nem akarja szóval ezt majd érezni fogjuk tehát ezen nem kell így előre behatárolódni?
2018. júl. 5. 11:34
 4/14 A kérdező kommentje:
Na mindegy nem is tudom minek kérdezek ilyeneket, irányítós leszek hogy ne nézzen báránynak azt ha gyors neki meg úgyis szól nem ? Csak azt nem akarom hogy valami nyúlnak gondoljon miközben nem ez jött le neki a kinézetemből meg ilyenek.
2018. júl. 5. 11:38
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de kicsit gyerekes a hozzáállásod. Ha szűz vagy még, akkor le kell ülni őszintén beszélni a másikkal, hogy melyikőtök mikor áll készen a dologra.
2018. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#2 es vagyok

Vissza az egész! Ez szűzre nem érvényes, főleg amit még hozzáírtál! Szerintem ne foglalkozz annyit avval hogy minek gondol! Az érzelmi oldalával foglalkozz, ne a látszattal, vagyis hogy kinek tűnsz! Nincs összehasonlítási alapja, tehát próbáld úgy a dolgot, hogy neki legyen jó!

2018. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni lehet, csak ne erőltesd, ha nen akarja. Sokkal többet fogsz érni a szemében, ha hajlandó vagy várni rá, mintha naponta erőltetnéd a szexet.
2018. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mostani Párommal 2 hónap után volt az első petting és a szex akkor költöztünk össze

3,5 éve vagyunk egy pár Teljesen normális a kapcsolatunk és azóta van egy 1 éves kislányunk is


Elötte lévő kapcsolataimban hamarabb volt szex nem is voltak tartósak

24N

2018. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ne érts félre én nem azt mondtam hogy eröltetni, de nem akarok olyan lenni akit a csaj forgat szét elsőnek :D
2018. júl. 5. 11:53
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a dolgok nincsenek időhöz kötve.

Érezni kell, mikor lehet már közeledni.

Ha elkezdesz közeledni, a csaj úgyis leállít, ha neki ez gyors.

2018. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!