Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomnál találtam egy női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnál találtam egy női vibrátort. Csajok ti mit reagálnátok, mit tennétek a helyemben? Hagyjam annyiban v kérdezzek rá?

Figyelt kérdés
2018. júl. 19. 20:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Felvilágosult nyílt szexualitású mert izgatja a kormost is. Így megy ez mostanság.
2018. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Bármit is teszel, arra figyelj hogy, ne szégyenítsd meg! Akaratlanul is megtörténik, ez az ő privát szférája amire most fény derült, és semmiképp nem lenne tisztességes erről faggatni, hacsak nem fúrja az oldalad a kiváncsiság. A lényeg hogy ha tudni szeretnéd mi ez, skkor nyugtasd meg hogy ezt neki nem kell szégyelnie. Minthogy nem is kell, mert ha nem akarta hogy tudd, akkor nem rád tartozik, és ezzel nem okoz kárt senkinek, ezt érdemes tiszteletben tartani, remélem segítettem🤞😇
2018. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
Lehet az övé xd
2018. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
mitol noi egy vibrator?
2018. júl. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Vegyétek be a vibrit is a kelléktárba!
2018. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Attól női, hogy nem grósztata izgatós.
2018. nov. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!