Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kik azok a fiúk, férfiak még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik azok a fiúk, férfiak még rajtam kívül, akik bevallják, hogy nekik a nagy mellek tetszenek, a dús mellű lányokat találják szépnek?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy az igazán szép mellek csakis nagyok lehetnek. Ki gondolja ezt még hozzám hasonlóan.

2018. júl. 20. 11:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Én
2018. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
A hetero férfi lakosság legalább fele
2018. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%

Már megint te vagy az a "dús keblű hölgyeket kereső" csávó?

Akadj már le a témáról, a nagy mellű nőknek is van esze és tudja hogy ha eleve erre utazol, akkor nem őt akarod megismerni csak a csöcseit....

2018. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nagyon tetszenek a nagy mellek, de a barátnőm egész kis mellű, viszont így is tökéletesen megvagyunk, nem kéne más csak a melle miatt.
2018. júl. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Én de nekem még van pár extra dolog is. Nem igazán olyan dolgok amik a többségnek bejonnek, de engem nagyon izgatnak.
2018. júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
36%

Én imádom a nagy melleket. Amire azt mondom, hogy ilyen egy tökéletes mell a számomra, az az átlag szerint nagyobb. De egy kisebb mell is lehet vonzó számomra és szép. Néha láttam itt már egyeseket, akik mutogattak, hát... igazából nem is melleket. Azért ott fél merül a kérdés, hogy az a szép mell ha nincs? Egy sima mellkas a legvonzóbb mell? Azért ez konkrétan beteges.

Meg izmosabb vagyok és azért nem lenne rossz, hogyha egy lánynak azért nagyobb melle lenne mint nekem. Ennek ellenére olyan barátnőim voltak akiknek kisebb volt:D Vagy max akkora. De én így is szerettem.

Összegezve egy nagyobb formás mellnél nincs szebb, de nem elvárás és nem ettől lesz számomra valaki vonzó önmagában, illetve ennek ellenére is lehet. Viszont egyedül vagyok és megint rám tört, hogy ha megint lesz barátnőm, akkor jó lenne, ha most nagymellű lenne. Nem biztos, hogy akarnék úgy meghalni, hogy nem volt benne részem

2018. júl. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%

Nagy mellűként azt vallom a férfiaknak a kisebb mell jon be jobban.

Mert a nagy mell lóg nem szep nem esztetikus. Zsíros . Bar en dagadt is vagyok hozzá nől velem egyűtt ha akarom ha nem.

2018. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
31%

Ne haragudj utolsó, de ezt most innen veszed, vagy az életből? Mert szerintem innen veszed. Az életben azért ez nem így van.

Bár ott van az a dolog, hogy a mai fiataloknál egyre lejjebb megy az a súlyhatár, aminél már ők valakit lekövéreznek. Lehet azért érzed ezt. Én is tapasztalom fiatalabb ismerőseimnél, hogy amire én azt mondom, hogy teljesen jó, arra ők azt mondják, hogy tehén.

E mellett minden nagyobb mell lóg, a kérdés hogy mennyire, illetve hogy helyezkedik el rajta a mellbimbó és milyen.

2018. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó válaszoló : nem igaz . A dekoltázs vonzza a tekintetet és mellből nőből is többféle van . Feszes és kemény is létezik D kosár felett is és karcsú viselői .
2018. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok fiatal :).

A dekoltázs egy dolog az szep latvanyos vonzza a tekinteteket. Ez a része igaz !

De ha nem lenne melltartóba csomagolva nem lenne szép látvany méretéből adódóan nehéz gravitáció hat rá.

2018. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!