Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnő és szex nélkül lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő és szex nélkül lehet boldog életet élni? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Soha nem volt barátnőm és szerintem már nem is lesz. Hisz ha eddig nem volt akkor később mégis hogyan lehetne?? 26Fszűz.

2018. júl. 20. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
recskázz sokat és akkor elviselhetőbb lesz az élet,amúgy nem tudom miért nincs barinőd,én 17/f vagyok nekem se volt még soha barátnőm,de nekem legalább már volt két-három olyan csaj aki akart velem járni...
2018. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2018. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sose leszel igazán boldog így. Én tudom, mert a dugástól mindig nagyon boldog vagyok és ha nem dugnék, akkor olyan lennék mint te :D
2018. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"sztem nem is lesz".. igy van, igazad van, több marad nekünk
2018. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, eddig minden stimmel velem is amif leirtal, csak en 17 vagyok es fiu, kuldhetnel egy kepet magadrol, es szivesen elmondanam a velemenyem, hogy min valtoztass. Mert gondolom nem egy 250 kilos zsirzsak vagy, igy van eselyed boven.
2018. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!