Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gumis orális szexnél éreztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumis orális szexnél éreztek ti ferfiak bármit is?

Figyelt kérdés
Nőként érdekelne, hogy mégis mit éreztek és mi a dologról a véleményetek. Mármint, hogy gumiban...

2018. júl. 20. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Párom szerint nem sokat lehet belőle érezni. Szinte nem is élvezi úgy. A másik, hogy én nem szeretek gumit szopogatni..

21N

2018. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát mivel nekem extrém széles egyszer volt rajtam gumi azt hittem megőrülök azóta nem volt rajtam coolni se cooltam
2018. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Gumis szexnel se erzek semmit szoval valoszinu szpsnal se ereznek de miert is kell azt gumiba csinalni ird mar meg :)
2018. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát pl mert nem ismersz valakit elég jól és tudod, hogy nem lesz a férjed és nem olyan mély és nem is lesz soha olyan a viszonyotok, hogy elsétáljatok együtt egy std szűrésre. Mondjuk ezért szeretném eme tevékenységemet életemben először így végezni :))))
2018. júl. 20. 21:57
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell minden utadba eso peniszt megnyalogatni es akkor nem lesz ilyen problemad
2018. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Keress egy olyan palit elsőnek, akibe szerelmes leszel, mert csak úgy az igazi a szex. Ha nem tetszik a pali csak megundorodsz az egésztől. A gumiban való szopásnak tényleg nincs értelme.
2018. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5. Most nagy baromságot írtál. Bárkitől bármit elkaphatsz. Akár az új barátnődtól egy lappangó, nála tüntettelen chlamedia fertőzést. Ez nem függ a darabszámtól. Nagyon ostoba vagy.
2018. júl. 20. 22:12
 8/14 A kérdező kommentje:
-e+y
2018. júl. 20. 22:15
 9/14 A kérdező kommentje:
6. Fél éve lett vége egy 10 éves kapcsolatomnak, szóval én most nem keresek még semmi komolyat..... Viszont még soha nem volt kötetlen kapcsolatom. De most megtetszett valaki és vele hajlok erre. Én ugyan ilyen jellegű kapcsolatban gumi nélkül semmit nem fogok csinálni. Azért kérdeztem, hogy mit éreztek.
2018. júl. 20. 22:22
 10/14 anonim ***** válasza:
32%

Engem leszophatsz gumiban, ha akarsz gyakorolni.

Én úgy is tudom élvezni.

Viszont szexelni nem akarsz?

2018. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!