Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen veszélyeket rejthet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen veszélyeket rejthet magában, ha elmegyek egy prostihoz szüzesség elvételre?

Figyelt kérdés
Elég gátlásos és lányos alkatú vagyok (vasággyal együtt 50 kg), emiatt mindig attól tartottam, hogyha elmegyek egy prostihoz akkor meg fog szívatni és esetleg az aktus végén széttépi a ruháimat vagy rosszabb esetben poénból rám hívja az egyik kanját. Utána meg pucéron úgy jutok haza ahogy tudok. Megverni úgy sem verhetem meg (főleg, hogy fizikailag felveszi a versenyt) és egy életre jól megaláz, miközben még a pénzemet is lenyúlja. Igazából ezért nem mertem még soha prostihoz elmenni, mivel kocsim sincs így teljesen ki vagyok szolgáltatva neki és/vagy a stricijének. Jogos a félelmem? Milyen ezeknek a prostiknak a viselkedése és vékony/alacsony pasiként kell-e félnek hasonló forgatókönyvektől? Elvégre mindent megtehetnek és a szex közben is mindent úgy kell tenni, ahogy mondanak, mert a rosszlanyok.hu-n is fel van sorolva mindenféle etikai szabály meg amit megengednek.

2018. júl. 20. 23:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félned. Csak ne az út széléról próbálj lányt találni. Talán jobb ha rosszlányok.huról keresel.
2018. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Hízzál meg emelj súlyokat, ne hagyd el magad és máris nem kell az a büdös utcalány, találj magadnak inkább rgy eszes pipit és azzal legyen az első...
2018. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%

Irreális félelmeid vannak.

Az egyetlen valós veszély az, hogy jó eséllyel elkapsz majd valami nemi betegséget.

2018. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
11%

Remélem ez a sok parád elijeszt majd a prostiktól.

Az viszont valós félelemmel tölthet el hogy betegséget kaphatsz el, és ha ez valaha kitudódik, egy nő se akar majd veled ezek után lefeküdni.

Mi nők ezt szánalmasnak tartjuk és soha a büdös életben nem kéne egy olyan pasi aki valaha is volt prostinál...

2018. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
én már voltam prostinál és akinél voltam nagyon intelligens is volt nagyon értelmesen el lehetett beszélgetni vele... ne gondolja egyetlen nő se többnek magát egy prostinál...- nagyon könnyen ítélkezünk emberek felett...
2018. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Nyugodtan menj el, a lakásos lányokkal semmi gond nincs. Ügyelnek a tisztaságra és figyelnek a jó hírre. Ezek az oldalak ezért vannak... menj stabil hirdetöhöz akinek sok beszámolója van.


Ahogy a kollegina is írta itt, a nők elítélik, ezért SOHA nem szabad elmondani senkinek.


Egyébként ők legalább eljárnak rendszeres STD szűrésre, ezért egy sima csajtól előbb kapsz HPV-t és egyéb kórokat. Egyetemista lányokkal laktam és őszintén én jobban félnék tőlük, mint egy prostitól. Rendszeresen gumi nélkül dugtak, és persze soha nem voltak nemibeteg szűrésen.

A szórakozóhelyes csajok mégrosszabbak...


Ennyit a nem prostikról :D

Még meg is aláznak a francba a szüzességed miatt.


Úgyhogy jobban jársz ha elmész és túlesel rajta. Jobb mintha egy életre megnyomorít lelkileg valami beb...szott liba a buliból. Sok sztorit tudok és nekem is volt kellemetlen élményem.

2018. júl. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Honnan szedted ezeket, hogy ezt fogja veled tenni???? Hogy jut egyáltalán ilyen az eszedbe??


De hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem nem jogos a félelmed. Ilyen egyszerűen nem létezik. Olyan lehet, hogy pl a csaj visszautasít ha túl nagy a farkad, vagy nem vállalja be amit szeretnél, de amiket te felsoroltál azok kizártak. A legtöbb lány kedves, közvetlen és aranyos. (Tudom, mert voltam már párszor náluk). Egyébként a beszámolók.comról válassz inkább. Ott sokkal minőségibb és igényesebb lányok vannak, mint mondjuk a rosszlányokon.

2018. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Az 5-össel, és a 6-ossal maximálisan egyetértek! Egy prosti kizárt hogy gumi nélkül dugjon veled, míg egy egyetemista, vagy akár milyen másik nő bárhol dug bárkivel gumi nélkül, és nem fog elmenni utána STD szűrésre. Szóval inkább a nem-prostiktól kaphatsz el valamit. Egyszer volt szexuális betegségem, akkor amikor stabil kapcsolatban voltam. Barátnőm azt mondta, hogy a WC-n szedett össze valamit. Viszont prostitól még SOHA nem kaptam el semmit!
2018. júl. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%

# 6

És mit ér a prosti 3 hónappal korábbi STD vizsgálata, ha aznap voltak nála vagy 5-en? Az is lehet, hogy egy orvos kuncsaftja írta fel neki némi extráért.


Az meg, hogy le akarod a "normális" nőket alacsonyítani azzal, hogy ugyanannyira lehetnek nemi betegek, hülyeség. Mégha egy könnyűvérű nőről is van szó, az szexel mondjuk 50-100 férfival egész életében, egy prosti meg több tízezerrel. Szóval eszeveszettül nagyobb az esély, hogy a prosti nemi beteg és még arról nem is beszéltünk, hogy prostihoz mennyi kétes alak jár és nem egyszerű srácok a romkocsmából.


A párkapcsolatban pedig igenis el kell mondani a prostizásokat, joga van a nőnek tudni, hogy elkaphat tőled egy életreszóló betegséget.

2018. júl. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

# 8

A gumi nem véd a nemi betegségek ellen, max nagyon kicsit, mert egy szopással/nyalással is átadhatóak, illetve azzal is, hogy az ágyékotok érintkezik, a fanszőrrel.

Úgyhogy kb kizárt, hogy a prostik többsége nem lenne nemi beteg, max csak hordozók és nincsenek tüneteik. Szemölcsös vaginával nyilván nem fognak dolgozni.

2018. júl. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!