Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Segítség, átestem a Mandela-ef...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, átestem a Mandela-effektuson a szexuális életemben! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig nem tudtam arról, hogy bárkivel is szexeltem életemben, viszont 1-2 héttel ezelőtt arra ébredtem, hogy hirtelen jött egy "emlék" arról, hogy 13 éves koromban szexeltem a nálam kettő évvel idősebb unokatestvéremmel. Innentől tisztán emlékszem a napszakra, amikor megtörtént, a helyszínre, a szagokra, a hangokra, az érzésekre és a következményekre. Hangsúlyozom, hogy eddig nem tudtam ilyenről. Mi lehet ennek a hátterében és hogyan tudom kideríteni, hogy igaz-e, ha nincs meg az elérhetősége az unokatestvéremnek?

2018. júl. 12. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Én attól tartok, hogy pusztán csak álmodtál egy " élethűt".
2018. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Trauma érhetet

Ezért az agyad próbálta “törölni”az infót

Lány vagy fiú vagy?!

24N

2018. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha làny vagy menj Nőgyógyászhoz

Ő meg tudja mondani hogy szűz vagy e még

2018. júl. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy fiú vagyok, csak hogy képet kapjon mindenki az esetről.
2018. júl. 12. 14:46
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
13 évesen megtöcskölted az unokatesód? Gratula! :)
2018. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak álmodtad
2018. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ha akkora trauma volt, lehet, hogy a stressz hatására kitöröltél minden emléket és most elő jött.

Az is lehet, hogy ez egy fake emlék, talán álom alapú.


Menj szakemberhez ha úgy érzed, hogy ezt fel kell dolgoznod

2018. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 KJUsul ***** válasza:
52%
A ti fajtátoknál ebben mi a különleges? :D:D:D
2018. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem olyan ritka ez mint sokan gondolnák ... fiú unokatestvéárek között k gyakran megesik, csak aztán a feledés homolyába vész az egész egy idő után.
2019. máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!