Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy olyan férfivel veszítem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy olyan férfivel veszítem el a szüzességem aki nem szeret akkor nagyon rossz lesz? 18

Figyelt kérdés

Én szerelmes vagyok belé, de ő belém .......

Úgy érzem nem várok tovább hiszen őt tekintem életem szerelmének ês ha nem tesszük bánni fogom.


2018. júl. 20. 23:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Édesem, a tini rovatban többen megértenének.


Egyébként mindegy, az a lényeg te mit érzel kinek adod, kit szeretsz. Hogy ő mit érez, teljesen úgy sem tudhatod, lehet ő sem tudja. Olyannak add, akit szeretsz, a többi nem számít.

2018. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Inkább ne tedd igy várj arra aklivel kölcsönös, mert a rossz élmény meghatározza a késöbbi szexuális életedet és nehezen jössz ki belöle. Ezt ugy mondom h nem mai csirke vagyok,és volt rossz két rossz élményem egyik egy ilyen a másik erőszak..
2018. júl. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Te tudod, mennyire vagy lelkis...
2018. júl. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nézd, én olyannak adtam, aki úgy volt ő is szeret...aztán rá egy évre vhogy már nem szeretett, szakított velem.

Ebből csak annyit tudtam levonni, hogy én szerettem, nem bánom, hogy neki adtam. Én el tudok számolni a tetteimmel, ő már nem biztos. Ennyi.

2018. júl. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Rossz csak akkor lesz, ha megbánod. Ha nem bánod meg, akkor nem lesz rossz.
2018. júl. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Pasitol fugg

Szerintem varj olyanra, akivel kolcsonos

2018. júl. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Az orgazmusodat nem befolyásolja, hogy szeret vagy nem szeret.
2018. júl. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

Inkább indulj ki abból, hogy gyakorlatilag senki nem azzal éli le az életét akivel először szexel életében. Itt az egyetlen kérdőjel azon van, hogy mennyire figyelne rád szexnél azaz mennyire lenne jó élmény az első.

Ha figyel rád akkor valószínű jó lesz és nem bánod meg, ha nem figyel rád akkor nem lesz jó. Szerelmes pedig... eh, szerintem nem vagy az. Legalábbis nem abba az emberbe vagy szerelmes akiről beszélsz. Ha érted mire gondolok.

2018. júl. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
91%
Nem elèg h te szereted, ha ő tèged nem. Teljesen màshogy szeretkezik egy fèrfi, ha szerelmes, mintha nem. Vàrj olyanra aki szeret. Azt fogod bànni, ha ő èrzelmek nèlkül megd.ug, neki csak egy trófea leszel, neked meg kellene a csodas èlmèny, h valaki megbecsülte, amit neki adtàl, csak ez nem lesz.
2018. júl. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes beléd, pont nem fogja érdekelni, hogy neked is jó legyen, biztos jó érzés lesz, amikor szàrazon bssza szét a kis szűz pnádat.
2018. júl. 21. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!