Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudom magamnak megállapít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom magamnak megállapítani, hogy jó, finom illatú-e a puncim egy férfi számára?

Figyelt kérdés

Mert az egy dolog,hogy szerintem finom a puni illatom,mert kb. én semmilyen illatot nem érzek,csak "tiszta" illatot nagyon pici nuni illattal,szóval én szeretem a sajátomat,de szokták mondani,hogy az ember a sajátját nem érzi úgy magának.


Mi van,ha majd a barátom rossznak találja?

Hogyan tudnám megállapítani,hogy biztos,hogy jó illatú?



Nincs semmi nőgyógyászati gondom,nem is volt,fertőzésem sem volt soha.És nincs folyásom.Kb.ennyi a kórtörténet.



Köszi

21L


2018. júl. 21. 20:50
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
a bugyi jó ötlet,Pityu.Megy a posta.
2018. júl. 21. 21:02
 12/28 A kérdező kommentje:

9-es:

ok

2018. júl. 21. 21:04
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

ok.

de amúgy a leheletes példa bullshit


érted az friss.. de az "isten" áldjon meg! a szádból nem árad(hat) hormon.. a pinádból viszont igen. a nuninak ugyanis van egy természetes aromája. ami vagy egyezik a srác ízlésével vagy nem.. nincs mit tenni.


am, olvasd el az engedelmesség naplóját (sophie morgan) miközben olvastam gondoltam írok róla mailt, de végül jó lesz így is. szóval olvasd el, szerintem bejön majd neked.

2018. júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

IQ-bélám,a leheletes példát párhuzamként említettem,mert nem tudtam máshogy érzékeltetni,hogy mire gondolok,az "Isten" áldjon meg.



Biztos nem tetszene.

2018. júl. 21. 21:11
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak sehogy! Maradj a biztos módszernél! Bízd ez egy pasira! F.
2018. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

ezért hát totál bénán érzékeltetted. szép munka:)


de, tetszene:) tudom. van egy része ami kicsit te vagy. kellően őszinte, és van ahol jobb mint a "prof" a könyv utolsó 3 oldala igaz téboly, és lerombolja azt amit felépített.. de csak számomra romboló hatású, egy érzékenyebb lelkületű nő bizonyára értékeli azt a fals analógiát amit szerelem címén belemagyaráz, szóval ajánlom.

2018. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

"ezért hát totál bénán érzékeltetted. szép munka:)"


Vagy az értelmezés nem ment.Nem semmi :)



továbbra sem tervezem elolvasni.

A Prof. pedig azóta elég nagy átalakuláson átment.

És egyéb részek is.

Üdv

2018. júl. 21. 21:21
 18/28 A kérdező kommentje:

15-ös:

az lesz,az lesz! :)

2018. júl. 21. 21:21
 19/28 A kérdező kommentje:
a normális privátoknak külön köszi!
2018. júl. 21. 21:22
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

ment az. +felhívtam a figyelmed hogy béna a példa, nem kell mellre szívni, ne görcsölj már mindenen.


akkor nem. bár a női makacsság miatt kár kihagyni.. de ok.


amúgy meg ne kamuzz.. :D egy jó része bizonyos okokból már majd egy éve is fix volt.. de ha valóban változtattál rajta, akkor remélem kevésbé heréled ki a végére csórit.


csá

2018. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!