Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudom magamnak megállapít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom magamnak megállapítani, hogy jó, finom illatú-e a puncim egy férfi számára?

Figyelt kérdés

Mert az egy dolog,hogy szerintem finom a puni illatom,mert kb. én semmilyen illatot nem érzek,csak "tiszta" illatot nagyon pici nuni illattal,szóval én szeretem a sajátomat,de szokták mondani,hogy az ember a sajátját nem érzi úgy magának.


Mi van,ha majd a barátom rossznak találja?

Hogyan tudnám megállapítani,hogy biztos,hogy jó illatú?



Nincs semmi nőgyógyászati gondom,nem is volt,fertőzésem sem volt soha.És nincs folyásom.Kb.ennyi a kórtörténet.



Köszi

21L


2018. júl. 21. 20:50
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

60 %-ban megváltozott minden.

szia

2018. júl. 21. 21:40
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

ehh.. :D


és akkor buktad a lóvét amit a fordítónak adtál eddig? :D


csumi

2018. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

elég hiányosak az ismereteid.A tényleges fordítás még csak februárban kezdődött.

Szia

2018. júl. 21. 21:53
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

:) vagyis tavaly ősszel nem mondtál igazat.

na mindegy, léptem

2018. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

így van.

jó éjt

2018. júl. 21. 22:04
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán érdemes foglalkoznod a puncid illatával, mert nem tudod megváltoztatni, a higéniájával viszont annàl inkàbb, de ne görcsölj egyiken se, nyílván meg van a rutinod a karbantartásra. Akinek megtettszettél, annak nem lesz kifogása, de ha lesz akkor sem tudsz rajta vàltoztatni, ezért nem érdemes gondolkodni ezen. Ha el jutottatok odáig hogy kinyaljon, ez nem lesz gond, nekem nem volt, és mindig is imádtam puncit nyalni☺️👍🤞😇
2018. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

A pár választásunk során hat ránk a másik álltal kibocsátott illat. Ha az alap illatod vonza a partnered, akkor nagy valószínűséggel a puncid illatával sem lesz baja.


Ha ennél reprezentatívabb statisztikai választ szeretnél akkor hetente töltess ki egy sráccal egy a puncidra vonatkozó, előzőleg össze állított kérdőívet, úgy hogy kikötöd a srácokat, a punciddal az orruk elé ülsz de nem rá h tudjon válaszolni és mehet a felmérés. Itt biztos lesz jelentkező is.

30F

2018. júl. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

az jó,mert a pasiknak bejön nagyon a testillatom,legalábbis akikkel ez szóba került,mert megjegyezték.


puncim miatt sem aggódom akkor,mert objektíven megítélve nagyon finom.Hogy ehhez szubjektíven ki vonzódik,az egyéni és majd a kémia eldönti :)



köszi a válaszokat,részemről le is zárom a kérdést.

2018. júl. 22. 00:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!