Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan, aki kipróbàltuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki kipróbàltuk a 3-as szexet, de megbànta, mert ràment a kapcsolata? Melyik fél akarta kipróbálni, mikor jöttek a gondok?

Figyelt kérdés
2018. júl. 21. 22:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Kipróbàlta *
2018. júl. 21. 22:24
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Én akartam. A gond akkor jelentkezett, amikor nem találtam +2 embert.
2018. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Velem csak akarták... De túl féltékeny picsä vagyok ehhez, már az is betette a kaput, hogy belegondoltam, hogy a párom más nőt kefél mellettem, szóval onnantól valahogy nem ment jó szájízzel ez a kapcsolat nekem... Tudom, hogy fura, de nálam valahogy nincs olyan, helyzet, amiben ezt normálisnak tudom tartnani két egymást szerető ember között.
2018. júl. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Igen, 3 eves kapcsolat ment rá
2018. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a 3as szex csak akkor lehet jó ha nem egy kapcsolatban lévő pár szeretne egy harmadikat pluszba, hanem egy laza, leginkább szexen alapuló (szexkapcsolat), vagy barátság extrákkal típusú valamiben kíváncsiak az emberek és vevők az ilyesmire.
2018. júl. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

En biszexualis vagyok

A volt baratnom leszbikus

Mivel tudta h a fiukhoz is vonzodom igy 1 ev kapcsolat utan azt gondolta biztos hianyzik nekem, mondtam neki h ez nem igy van de marha makacs volt. Vegul leszervezte az egeszet meglepeteskent. Erdekes elmeny volt. Egyfelol nagyon jo volt egy ferfihez erni szexualisan, masfelol nagyon rossz mert nem ereztem a paromon h o is ezt akarta.

Utana kezdodott a feltekenykedese, hiaba mondtam neki h nem en akartam ezt. O eroltette ram en csak miatta mentem bele. De neki sokk hatas volt az h latta azt h en egy ferfival is elvezem a szexet. 1-2 honapig birtam en szakitottam.

2018. júl. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Néha nekem is megfordul a fejemben, hogy jó lenne egy hármas, mert izgat engem. Részemről tán mindegy is lenne a 3. fél neme - nő vagyok - de nem tudnám elviselni ha látnám, hogy egy másik lány cidázná a párom, ami persze hozzá tartozna a dologhoz. Így maradunk édes kettesben, és szerencsére így is nagyon jókat tudunk szexelni.
2018. júl. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!