Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehet, hogy amíg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet, hogy amíg nem szedtem fogamzásgátlót, addig semmi gond nem volt az orgazmus elérésével, most meg sehogy sem megy? Volt már valakivel hasonló? Esetleg valami megoldás rá?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy élvezem, de amíg eddig egyszerre jutottunk el a csúcsra, most addigra én még csak a közelébe se vagyok.. Pedig mindent ugyanúgy csinálunk...

2018. júl. 22. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Párom is fogamzásgátlót szed. Hasonló a probléma. Ehhez még pluszba jön az is, hogy amióta szedi a szexet is lényegesen kevesebbet igényli.


Ha van rá mód válasszatok más védekezést ha a jelenlegi hatása problémát okoz.

2018. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!