Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna ha a fiú alacsonyabb lenne tőletek? Vagy ez már kizárt indok hogy járjatok vele?

Figyelt kérdés

Mondjuk ilyen 5-10 cm-el? én 165 cm vagyok (remélem még fogok nőni) de se apám se anyám nem nagy darab szóval nem nagyon reménykedek :(.

Előre is köszönöm a normális válaszokat.



2014. jan. 31. 20:47
 1/9 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Nem zavarna,mivel én is alacsony vagyok.
2014. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hány cm vagy ?
2014. jan. 31. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 160 cm magas vagyok. Ezt alulmúlni...nem gyakori.
2014. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a környékemen sajnos sok a magas lány (170-175 cm) körül vannak persze vannak alacsonyak is de azok bujkálnak vagy nem tudom :(
2014. jan. 31. 20:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam ez a jóformán egyetlen kizáró ok. 172 vagyok alapból, cipővel 178-180.
2014. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 170cm vagyok és férfi. Sajnos nem sok esélye van egy alacsony férfinek a mai világban. A nők 95%-a emberszámba sem vesz ha törpe vagy, a maradék 5%-ék meg nem biztos, hogy tartós kapcsolatot akar. Most komolyan nézz szét az utcán, milyen magasságú férfiakat látsz alacsony nők (155-160cm) mellett?? Ugye, hogy nem az ilyen 170cm körülieket, hanem 180-190cm-eseket. Csak nézz szét a youtube-on, rengeteg videó szól erről a témáról. Ha jó megjelenésű vagy, és a farkad is nagy akkor jobbak az esélyeid a nőknél. Nekem sajnos egyik sem adatott meg az alacsonyság mellé.
2014. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem a 158 cm-emmel nem nagyon bírnak alulmúlni. Talán 2 max 3 olyan srácot ismerek aki alacsonyabb nálam. De őket akárhányszor megláttom szétölelgetem. /kis cukik/
2014. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A legnagyobb csajozógép akit ismerek fél fejjel alacsonyabb nálam. És én is csak 170 cm magas vagyok. Nagyon jó kiállása van, és nagyon magabiztosan beszél. Erre van igazán szükséged.


Hozzáteszem, a 170cm-el elvileg alacsonynak számítok, mégse volt eddig bajom a magasságommal, volt már magasabb partnerem is.


Ha elhiszed hogy fölötted állnak (he-he-he), kinyírtad magad a csajozás témában.

2014. jan. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A párom alacsonyabb nálam. Egyáltalán nem zavar.

Az zavar, ha valaki férfiatlan, picsogós. Akkor elvágta magát. Szerintem sok lány gondolkozik még így, és sok magával elégedetlen pasi emiatt képtelen becsajozni.

2014. febr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!