Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinék otthon a menstruáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinék otthon a menstruáció is tabu volt, az számíthatott rá, hogy még 18 felett se hozhat haza senkit?

Figyelt kérdés

Közölte, hogy túl korai. Betétet félévente egyszer vett... Kukánk nem volt...


Alig vártam, h elmehessek koliba, mert ott legalább meg tudod magadnak venni... A tampon ribiknek való...


Ezeknek fiú való.. Szőrtelenítés megint nem. Ha ellenállsz verések, pont az arcodra...


60 éves anyàm akkoriban is ilyen világ volt????


2018. júl. 23. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Tabu volt

De 16 évesen mutattam be az első udvarlómat

17 éves koromig senki nemaludhatot nálunk én se aludhattam senkinél

Csak nyílvános helyen randízhattam ahhol szemmel tartottak

18 évesen vesztettem el a szüzességem



24N

2018. júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Mi van azzal ha ellenállsz a verésnek az arcodba?

Mi van?

2018. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd föl az anyádat. Mi az, hogy félévente vett és a menstruáció is tabu? :D
2018. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A 80 eves nagyanyammal se tabu a menstruacio. Jo, a tamponon ajuldozik o is, de az o idejeben meg nem is lehetett kapni. En nem ertem az ilyen szuloket. Mintha bun lenne mestrualni vagy lehetne iranyitani, visszatartani... 14-15 voltam, amikor mondtam anyamnak, hogy szeretnem kiprobalni a tampont, hatha kenyelmesebb. Masnap vett. Nalunk ez sose volt tabu, nem is ertem nok kozott miert lenne az, foleg anya-lanya kapcsolatban. Egy egeszseges no szokott menstrualni, ez van. Aldom az eget ilyenkor, hogy ilyen jo anyam van, akivel mindig meg lehet(ett) mindent beszelni.
2018. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert a Biblia szerint a a magfolyás a tisztátlanság jele és senki nem érintheti olyankor az ember lányát.

Lehet nagyon vallásos. Nálunk nem voltak ilyen tabuk nagyon, sőt elég korán, elég nyíltan elkezdtek beszélni otthon dolgokról. Ennek ellenére én elég prűd és gátlásos lettem

2018. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!