Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, nok! Hogy lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nok! Hogy lehet szexkapcsolatot kialakitani?

Figyelt kérdés

Ertem ezt ugy, hogy ha egy lanynal felhozom mar az elejen, hogy csak szexkapcsolatot szeretnek, mar meg sem akar ismerni, ha meg forditva, csak kesobb mondom el az a baj.


Akinek volt mar szexkapcsolata...hogy idealis ezt kialakitani szamotokra? Koszi, 29f


2018. júl. 23. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Úgy hogy nem ezzel indítasz, hanem ugyanúgy ismerkedsz, mint egy rendes kapcsolatnál csak az irányt változtatod meg egy idő után.

25/F

2018. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elején mondani kell h nem keresel konolyat

Ha ebbe benne vak akkor menni fog

Ha nem akkor nem


24N

2018. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Vannak erre szakosodott társkeresők. Vagy sima társkeresőn keresd az ehanyagolt feleségeket ;)
2018. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha a lány/nő nem vevő erre, vagy te vagy olyan forma, tejesen mindegy hogy kezeled a dolgot.

Akár az elején, akár később hozod fel, ugyanaz lesz a reakció

Én tizenéve csak szexkapcsolatokat tartok fenn, de ha hozzám is úgy közeledik egy hapsi, olyan lekezelő, alpári stílussal, akkor én is otthagyom, pedig én nem vagyok monogámia párti. Velünk meg kell tanulni szót érteni.

Célszerű olyan ismerkedési platformot választani, ahol ezt le lehet írni, hogy te mit szeretnél. Elég sok szexpartner kereső van a világhálón, találd fel magad.

2018. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp mondd az elején, később már persze, hogy nem fog belemenni, ha elhinted előtte a mézes madzagot, hogy lehetne akár komoly is.
2018. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Ugy h beszelgetunk es ha szimpatikussak vagyunk egymasnak miert ne?

De ugy nem lehet h egybol “milyen pozt szeretsz” “szeretsz szopni” ilyesmik...ezekbol az jo le hogy balak az illeto de fesztivalokon is jol lehet partnert talalni (egyejszakast) N

2018. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el az elején mindenképp! Ha a nő nem vevő erre, akkor később sem fog belemenni, hiába hitegeted. Legfeljebb azért, mert már érez irántad valamit, és reménykedik, hogy te is fogsz. Az ilyeneknek mindig csúnya vége lesz. Jobb, ha már az elején mindenki nyílt lapokkal játszik. A szex ia jobban esik úgy. N.
2018. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eleinte beszélgess vele. Ha látod, hogy szimpatikusnak tart és jól elbeszélgettek, később rá térhetsz erre a témára ( de ne 1 hét után) :D ha elő jön a szexről a téma akkor finoman térj rá,és ne a 15 éves “vagány csávó” szöveggel. A csajon látni fogod ha akarni fogja mivel akkor ő is benne lesz ebbe a témában és nem terel.
2018. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi pl a legjobb srác barátommal csináljuk ezt.. az elején megbeszéltük hogy ugyanúgy varátok peszünk + szex, de kapcsolat nem.
2018. aug. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!