Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha szexkapcsolatot szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexkapcsolatot szeretnék kialakítani, akkor hol és hogyan keresgéljek?

Figyelt kérdés

Főleg azoknak a véleményére vagyok kíváncsi, akik voltak/vannak ilyen kapcsolatban. Hogyan kezdtek neki, mikben állapodtak meg a felek? És mivel ennek a kapcsolatnak szex az alapja, így csakis olyannal gondoltam, aki külső terén minden szempontból megfelel. Viszont így elég nagyok az igényeim, szóval lehetséges az egyáltalán, hogy találjak magamnak erre egy stabil partnert, akivel kötetlenül jól érezhetem magam?


(Csak előre közlöm, hogy ez a homo-kategória.)


18/passzív



2015. szept. 25. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
planetromeo.com probáld meg itt ;)
2015. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, gondoltam már rá. Viszont azt így sem tudom, hogy mégis hogyan szűrjem ki a kamusokat, vagy azokat, akik csak egy menetet akarnak.
2015. szept. 25. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Én írtam neked privit...
2015. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!