Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A dohányzó férfiak péniszének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dohányzó férfiak péniszének van egy jellegzetes szaga?

Figyelt kérdés
Eddig csak 1 barátom volt, volt egy tipikus szaga a péniszének, főleg ha előtte nem nyúlt magához, de nem volt zavaró. Most van egy új partnerem, ő dohányzik, nem tudom, hogy ez lényeges-e annak a szempontjából, hogy elég kellemetlen íze van, de csak az elején. Azt hittem, az előváladék, de mikor nem volt, akkor is éreztem. Mi lehet ez?
2018. júl. 24. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen a dohányzó pasiknak penisze ugyanolyan büdös cigiszagu mint maga az ember
2018. júl. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én párom is erős bagós, de nem szagos neki.
2018. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt mondják sokan hogy a dohanyzástól rossz ízű lesz a sperma/előváladék. De nem tudom hogy a szag is más lesz-e.
2018. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
vannak nők akiket nagyon nem zavar tudom, néhány női ismerősöm pasija is kémény volt és ők azt mondták, hogy semmit sem éreznek másképp, viszont én érzékeny vagyok a szagokra és már méterről megérzem az ember bőrén ha dohányos, ontja a szagokat, minden egyes testrésze büdös számomra, szóval ha érzékeny vagy, akkor biztos, hogy fogod érezni a farok szagán is. A kérdés az, hogy ez téged mennyire fog zavarni.
2018. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!