Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz érzés, hogy ha ujjazom magam, képtelen vagyok elérni az orgazmust, csikló izgatással simán és imádom, de mikor ujjazom magam, akkor vagy nem élvezem, vagy mikor érzem, hogy közel van az orgazmus, egy pillanat alatt elmegy az egész érzés, de nem elvezek el. Mitől lehet ez? Rossz technika?

18/L



2018. júl. 24. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Kitartást, próbálkozz 😊 úgy egy kicsit nehezebb, de menni fog

19L

2018. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hüvelyi úton nem tud mindenki elélvezni.
2018. júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kézzel nem megy akkor szerezz be egy vibrátort, lehetőleg rezgőt.
2018. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
...vagy használd a farkam! ;)
2018. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha magamnak csinalom, en sem tudok ujjazassal elelvezni, csak a csiklom izgatasaval, ugy viszont pillanatok alatt. Pedig a pasimmal van huvelyi orgazmusom is, ritkan spriccelos is....sztem ez azon mulik, hogy teljesen mas iranybol mas technikaval csinalom, mint o....
2018. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csabi0416 ***** válasza:

Szerintem rossz a technikad probalkoz vivratorral. De ha gondolod segithetek neked szemelyesen is.

33F

2018. júl. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nők 75-80 %-ának anatómiai okokból nincs szimplán hüvelyi orgazmusa. Nekem sincs, de teljes mértékben kielégít a csikló orgazmust. Megjegyzem, nem véletlen, ugyis az embrió fejlődésekor, a biológiai nemi sajátosságok megjelenésekor a pénisz és a csikló az, amelyek megfeleltethetők egymásnak. Ráadásul míg a péniszban 4000 idegvégződés található, addig a csiklóban 8000, ami ráadásul egy sokkal nagyobb szerv, mint amilyennek kívülről látszik, mert az valójában a csiklónak a makkja. A többi része a testen belül van, és körbelöleli a hüvely, tehát valójában a hüvelyi ingerléskor is a csiklót stimuláljuk, de mint a penisz esetében is, itt is a makkban található a legjobb idegvégződés. Szóval jó, hogyha képes vagy hüvelyi orgazmusra, ne idedj meg, ha nem, mert ez teljesen normális.
2018. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!