Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik ti szerettek puncit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti szerettek puncit nyalni vagy csak a no kedveert teszitek meg?

Figyelt kérdés
2018. júl. 25. 11:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az ápolt? Nincs rajta szőr? Vagy lehet, de rendszeresen mossa?
2018. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
52%
Engem konkrétan arra kéne megkérned hogy hadjam abba☺️.
2018. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden puncit szerettem nyalni. Volt olyan, aminek nem jött be az illata, pedig ápolt volt, csak egyszerűen nem az a finom punci illata volt, ami nekem igazán bejön. De volt olyan is, ami kinézetre nem tetszett igazán. Punci és punci között is óriási különbségek vannak. Lehet finnyásnak nevezni. Lekakilom :D
2018. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Igen, mint a Lidlben a 2 kilós nejlonzacskós alma, nincs azzal semmi gond, nyugodtan ehető, de nem érzed, hogy úgy bele harapnál, mint a piacon a zöldséges standokon tündöklő szép piros almákba!

Én van mikor a zöld almát kívánom, ehhh, ki érti ezt.

2018. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Az en pasim szeret es brutal jo benne. Egy masik kerdest olvastam, ott irta tobb no, hogy a pasija SOHA nem nyalja ki, akkor sem, ha megkeri....en meg nem is talalkoztam ilyennel....pedig nem vagyok tini lany es 9 pasival voltam...."


Akkor meg minek írtad ki a kérdést? Igen, az egészséges pasik imádnak puncit nyalni. Örülj neki, hogy neked is egy egészséges pasid van. Ők meg pechesek, majd keresgélnek tovább, ennyi. :)

2018. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!