Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van amit csak a párod kedvéért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van amit csak a párod kedvéért vállalsz/vállaltál be, amihez semmi kedved és bánod is?

Figyelt kérdés
Pl. anál, vagy bevenni harmadikat, swinger klub, bármi egyéb?
2018. júl. 20. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Prosztata masszazs
2018. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem vállalok be ami nekem nem fér bele a szexbe. Ha nem tetszik a pasimnak, akkor lehet menni más nőt keresni
2018. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nyaltam az ex pasim hátsó bejáratát persze tisztán. Meg az ujjamat is használtam neki. Nem igazán vágyom rá hogy újra kipróbáljam :D
2018. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem tettem még olyat a szexben, ami csak a partner kedvéért lett volna. Amiben benne voltam, az engem is izgatott.

35N

2018. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Nincsenek ilyen extra kérései, bár mindent bevállaltam eddig, amire vágyott.

Anál, orál, nyilvános helyen szex....

Ezek iránt pedig nem volt sem kedvem, sem bátorságom, sem vágyam, mégis megtettem érte, és végül rettentően élveztem, megszerettem őket !

2018. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Eleinte nem izgatott,hogy nyaljam, ujjazzam..aztan belementem es imadtam :)

22l

2018. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eleinte utáltam szopni. De ahogy elmélyültek az érzéseim iránta, megszerettem :)
2018. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Tessék szépen szexuálisan felvilágosultnak lenni. 2018 van. Nincsenek ám tabuk. Ha ló lesz a harmadik akkor ló lesz. Nincs konzervatívság.
2018. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!