Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi az amit elvártok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az amit elvártok a szexben egy férfitól? Hogyan élvezitek igazán?

Figyelt kérdés

Mi az amit szerettek benne és mit nem? Van olyan?


Orális, pózbeli, sebesség, érintés stb elvárás van részetekről? Részletezzétek és életkort is írjatok kérlek.



2018. júl. 25. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Legyen figyelmes és szenteljen elég időt az előjátékra.

Orális, igen mert szeretem adni is kapni is. Póznak nincsen jelentősége számomra. Érintésnél mindenképpen a finom és lassú mozdulatokkal kezdje. Aztán ahogyan haladunk lehet kicsit erősebb is.

Legyen közben beszéd, ami oda illik és szeretik mind a ketten.

34/N

2018. júl. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezt hosszú lenne leírni...
2018. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyit várok el tőle, hogy minden tehetségével igyekezzen kielégíteni engem. Ahogy én is őt.

Alkalmazkodjon, ha nekem kicsit gyengédebb hangulatom van, és durvuljon, ha épp felajzott tigris vagyok.

2018. júl. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Amit elvárok hogy maximálisan rám hangolódjon törődjön azal h nekem is jó lefyen

És ne csak üriteni akarja a zacskót

Orális szex ha már én leszopom akkor ne keljen rá megkérni h nyaljon ki hanem tudja mia dolga

Pózok szeretem a kényelmes pózokat de szeretek én is irányítani tudja mikor kell váltani

Sebesség egy tapasztalt férfi érzi mikor kell tempont váltani

Érintés egy tapasztalt férfi tudja hogy folyamatossan táplálni kell a tüzet mert ki fog aludni ha nem teszi


24N

2018. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
# 4 Igen, a nő maga sem tudja mit szeretne, a férfinek kell kitapasztalni.
2018. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

1. Hosszú előjáték. Értve itt a cirógatást is.

2. Ne csak dugjon mint egy ütve fúró... arról nem megyek el, izgassa mellette más erogén zónámat.

3. Kommunikáció legyen.

4. Az orált nem díjazom, ne sértődjön meg, ha díjnyertes nyalására azt mondom, hogy ez nekem nem volt semmi extra. (sőt jobb ha nem is akar kinyalni)

5. Ha nem tetszik neki amit a lábam között talál akkor ne érezze attól kötelezőnek a szexet!

7. Figyeljen oda rám, én szívesen elmondom mi a jó nekem, és de sérüljön az egója ettől.

2018. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

hűű de precíz elvárások vannak, mikor-hogy-mennyit nyaljon és a többi. Nekem az a bajom ezzel, hogy akkor már egy check-list lesz a szex plusz nagyon arra megy, hogy muszáj az orgazmus, különben minden hiába, túl sok stressz.


nekem röviden:

élvezzük mind a ketten az együttes időt, örüljünk egymásnak

2018. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

Én úgy szeretem, ha az elején hosszú előjáték van. Kölcsönös orállal. (Bár néha úgy beindulok, hogy szop*s után rögtön azt akarom, tegye be.)

Nem kell ismernie száz pózt, és két percenként váltogatni sem, csak tudja, hogy mit akar. Persze legyen változatos, de ne egy aktuson belül akarjon kipróbálni mindent. Viszont egy hónapon át ne csak mindig ugyanazok legyenek, legyen benne fantázia.

Én gyorsan és keményen szeretem, így átlagosan nálam az a jó, ha nem tart tovább maga az aktus 15-20 percnél. Szeretem, ha a végére már ösztönből dug és nem kímél.


Azt nem szeretem, ha valaki önző, kivéve, ha pont az a cél, hogy én szolgáljam a partnerem.

A kevés előjáték sem előnyös, és a túl hosszú aktus sem.

Szeretem, ha érzem a férfi fizikai fölényét, de ha ő ezt úgy akarja kimutatni, hogy minden második szava az, hogy "riban*om", az lelomboz (mert ezek szerint nem tudja, hogyan viselkedjen férfiként).


Az sem szimpatikus, ha a férfi várja, hogy én csináljak mindent. Persze úgy más, ha éppen szerepjátékozunk és pont az a cél, hogy bármilyen óhaját-sóhaját kielégítsem.De alapesetben az tetszik, ha tudja, hogy mit akar és meg is meri tenni.

2018. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azt szeretem, ha lassan kezdjük simogatni egymást, utána a simogatás és a csók is lehet vadabb, attól tudok igazán beindulni. Szeretem váltogatni a pózokat, pl. lovaglóval kezdeni, kutyával folytatni és misszionáriussal befejezni, de ha csak egy póz van, az is kielégítő, mert így is, úgy is kell a kezem hozzá, hogy elélvezzek. Azt szeretem, hogy mindig tudunk alkalmazkodni egymáshoz, ha érzi, hogy durvábban akarom, akkor gyorsít. Egyébként a gyors és ritmusos mozgásért vagyok oda, ne döfködjön túl mélyen. Jólesik, ha közben is csókol, simogat és az még jobb, amikor utána összebújunk.


L/20

2018. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy legyen egy perverz vadkan. Adja a számba állva tisztán amikor megérkeztem szopasson kicsit a fejem lenyomva de ne úgy hogy megfulladjak.Meg vágjon le és vágja be.Éreztesse velem hogy meg fog kefélni ha tetszik ha nem hogy behódolhassak.
2018. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!