Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is élvezitek a meztelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is élvezitek a meztelen alvást otthon létet?

Figyelt kérdés
Meséljetek szeretitek csupin élni a mindennapokat !
2018. júl. 17. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szabadnak érzem magam ruha nélkül. Semmi sem akadályoz. Jó így a páromhoz bújni.
2018. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Csupi az sz@ros seggel ül a fehér kanapén és közben hokizik. Szerintem senki nem szeretne rajta élni.

Meztelenül lenni pedig nem szeretek. Otthon egyedül sem. Eleve kiszolgáltatottnak érzem magam és idegen érzés, másrészt gyakran eltökölöm az időt, így néha tényleg futkosnom kell otthon, hogy beérjem magam. Így elég kellemetlen lenne ezt lobogó nemi szervvel tenni

2018. júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül és a pasimmal élek, mi ebben a nagy dolog?
2018. júl. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha meleg van és jó az idő, akkor miért ne. De télen ezért nem fűtők többet :)


39/N

2018. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen gyakran vagyunk úgy, nem csak este. :)
2018. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Én így nem szeretek meztelenül lenni,alvás bugyi kötelező és felső lehetőleg olyan amelyiknek nagyobb a nyakkivágása ,mert utálom ha a nyakamnál szűk.Fürdés és néha napozás ami megengedett,de az is csak otthon.
2018. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindig meztelenül alszom, mert zavar az alsónemű.
2018. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Énis meztelenül alszom,nincs ebben semmi.

Nem igazán tudok aludni pizsamában se,meg semmiben.

30/f

2018. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

én is gyakran vagyok meztelenül itthon, és nyáron meztelenül alszom. régebben izgatott (egyfajta fétis), aztán mikor saját lakásom lett, egy ideig izgalmas volt, aztán egyszerűen megszoktam.

barátnőm először furán nézett, de mostmár ő is egyre többet van így itthon, napközben is, főleg nyáron.

vannak előnyei pl. gyakoribb h begerjedünk egymásra :)

+ kevesebbet kell mosni....

meg persze hátránya is, aki ezt évek óta csinálja az előbb utóbb szembesül vele. engem emiatt már többször is megláttak meztelenül emiatt. és meztelenül főzni, főleg ha forró olaj is van a közelben, szintén elég nagy hülyeség :D

2018. júl. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meztelenül alszom. Itthon vagyok szabadságon és egész nap nem öltözöm föl. Kertben udvaron is meztelen vagyok, nagyon csodás szabad érzés.
2018. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!