Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban/hazasságban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban/hazasságban élők, milyen gyakran szeretkeztek? Mióta vagytok együtt?

Figyelt kérdés

Mi 5 éve és a kezdeti napi 1-2 mostanra lecsökkent heti 3-4-re. Én többre vágynék, de hétköznap a párom elég lefáradt szokott lenni.

29N



2018. júl. 25. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Heti kb 4

Attól függ h hányszor találkozunk

2018. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Heti 1-2, de orálszex sűrűbben van, kb napi szinten.

4 éve vagyunk együtt

21N

2018. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

A házasságunk elején szinte minden szabad időt szeretkezéssel töltöttünk.

A 15. évben már havonta csak egy két alkalommal, és azok sem voltak olyan varázslatosak mint régen.

Akkor leültünk a párommal és megbeszéltük: vagy elválnak útjaink, vagy megmentjük a házasságunkat és megnyitjuk a kapcsolatunkat. Az utóbbit választottuk, mert amúgy nagyon jól megvoltunk együtt.

A kezdeti nehézségek, viták után "beállt" a rendszer: mindenről őszintén és maradéktalanul beszélve kezdett ismét jóvá változni a kapcsolatunk.

Voltak szeretőink, egyéjszakásaink. Mindketten elkezdtünk ismét odafigyelni magunkra, eldobtam a cigit, eltűnt a sörhasam, a nejem fodrászhoz, kozmetikushoz jár - és megint nagyon kívánatos. Pláne annak tudatában, hogy ismét meg kell harcolnunk egymásért.

Aztán úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk többesben is. Visszatekintve: ez volt a legjobb döntésünk!

Nincs hazugság, sunyitás, viszont vannak hatalmas matrac-rongálások, és - láss csodát - ismét hatalmasakat tudunk szeretkezni kettesben is!

Vannak alapnormák, amiket konzekvensen betartunk, de így nagyon jól érezzük magunkat. Szeretem a nejem, semmi pénzért nem válnék - de szerintem ő sem.

Nekünk ez jött be. (mások erkölcsi aggályai teljesen hidegen hagynak, nem érdekelnek az okoskodó, kioktató erkölcscsősz észrevételek!)

2018. júl. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

az még simán lecsökkenhet heti 1-2-re is, és akár havi 1-2-re is mikor jön a terhesség+szülés+babázás


Csak adj neki még 4-5 évet!

De utána megint fel fog lángolni, csak fejleszteni kell

2018. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Úgy látom ez eléggé általános tendencia. Minfent megbeszélünk egymással párommal, a szexet is, majd tudatosabban odafigyelünk erre.
2018. júl. 25. 14:28
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Mi szinte gyerek korunk óta együtt vagyunk a napi min 1 de volt négy is lecsökkentettük ugy hogy az egész héten tartó robot miatt nem zaklatjuk egymást viszont hétvégén csúnya mód belehúzunk. Ja és folyamatosan szinesitjük új dolgokkal ezért nem unjuk meg egymást
2018. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
9 éve együtt, eleinte 3-4 mostanra max 2x. Neki ennyi elég de nekem jöhetne több is. 33F
2018. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

9 éve vagyunk együtt, 1 gyermekünk van.

Hullámzó a nemi életünk. Van, amikor úgy lángolunk, mint az elején, ilyenkor napi szinten szeretkezünk, de van, amikor stresszesebb időszakban csak havi 2-3.

Amikor kezd laposodni, akkor nem szabad hagyni, fel kell éleszteni a tüzet és a szenvedélyt.

2018. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

2 és fél éve, heti 3-4

21N

2018. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Mi 7 éve vagyunk együtt és mostanra lecsökkent havi 4-5 alkalomra. Van hogy néha ettől több. Én többre vágynék.
2018. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!