Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt perverz hajlamú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt perverz hajlamú vagy szexfüggő lányok? Ha igen miért lesz valaki ilyen, mit takar ez pontosan?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy a fiúkra jellemző ez, igaz hogy sok ilyen fiú van (köztük én is) de lányoknál is előfordul? 18F

2018. júl. 26. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vannak....itt csak olyan lányok vannak kb
2018. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez miből jött le neked?;)
2018. júl. 26. 15:06
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Szia

Nem mindegy hogy Nagy libidóval rendelkezik és sűrűn kívánja a szexet a kielégülést


Vagy egy betegsége van ami miatt sose elég kielégült hajszolja a kéjt az élvezetet 3B azaz Bárhol-Bármikor-Bárkivel

Mert csak a pillanatnyi érzés van neki amiből sose elég

Ennek a Betegségnek a neve : NINFOMÁNIA!!!


Ui.: nem szenvedek eme betegségben

Ui.:2 viszonylag nagy a libidóm ,de van Párom!


24N

2018. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én mindennap kívánom a szexet, de nem mondanám magam függőnek. Perverznek sem igazán, de azért prűd sem vagyok
2018. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tukjanesz válasza:

Előttem válaszoló :D nem talizunk? :D

amúgy attól függ milyen perverzióról beszélünk. :D

Permetező is szerepel benne akkor már beteg...amúgy egy kis perverzió nagyon feldobhatja a szexet. :D

2018. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én annak tartom magam. Nem tudom, miért alakult ki, de így élvezem. 22/L
2018. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen vannak. Hat azért mert a szex az jó most hiába vagyok lány de ez nem azt jelenti hogy nem szerethetem a szexet. Nyilván nem fogom kijelenteni de ami tény az tény.

A perverz hajlamusag meg igazából olyan hogy megismerés a fogalmakat meg hogy milyen érzés és ha valaki mond valami olyat akkor az ugrik be egyből hiába nem mondta az illető olyanra.


Elnézést ha össze vissza írtam de hát az extrém activity-t. *.*

2018. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen
2018. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én olyan perverz vagyok, hogy csak nnna!
2018. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Írhattok privátban is;)
2018. aug. 3. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!