Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy barátom, akibe szerelm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom, akibe szerelmes vagyok, viszont ő nem tud kielégíteni rendesen. Emiatt viszonyt kezdtem egy férfival, akivel sohasem járnék, viszont rendesen meg tud csinálni. Mennyire gyakori az ilyen? Meddig működhet a dolog? 20/l

Figyelt kérdés
Főleg nők válasza érdekelne.
2018. júl. 27. 14:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Egy párkapcsolat nem csak a szerelemről szól, ha nem tud kielégíteni hagyd ott.
2018. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 mantis religiosa ***** válasza:
57%
Mekkora egy ordas ribi vagy! Addig fog működni, amíg a faszinak lesz merevedése, vagy nem talál majd magának egy másik fiatalabb, szebb " lányt " .
2018. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha szerelmes lennél eszedbe sem jutna ilyen hogy mással kikezdj. Legyél egyenes és szakíts a barátoddal mert ez így undorító tőled.
2018. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem sem olyan nagy az a szerelem, ha más tömi a lyukad :)
2018. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%

Lehet hogy menned kellene a harmadik "aranyközépúton" vagyis mind kettőtől búcsút veszel és keresel egy harmadikat amiben mind a két dolog klappol. ;)

Ha ehhez le kell feküdnöd pár pasival hogy megtudd milyen az ágyban is akkor tedd azt.

Úgy sem lesz a homlokodra írva. :)

2018. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Jön a szokásos térítés az előző válaszolóktól, na mindegy.

Sajnos a mesékkel ellentétben a szerelem nem mindig egyenlő a jó és kielégítő szexel, és egy fantasztikus szexuális élményhez sem kell szerelem, az csak plusz hozzá.

Teljesen megértelek, nekem is volt egy exem akit imádtam, de halálosan unalmas volt az ágyban, az elején próbáltam elhitetni magammal, hogy ez jó lesz majd, nem olyan rossz, stb. Majd idővel be kellett látnom, hogy hitegetem magam, beszélni meg nem lehetett vele a dologról, pedig próbálkoztam mindennel.

Megcsalásig nem jutott el a dolog az igaz, de 2 év után feladtam és szakítottam.

Utólag vissza nézve ezt az időt is sokallom, előbb be kellett volna látnom, hogy nem illettünk össze ezen a téren, de a mostani páromat nagyon szeretem és a szex is nagyon jó vele, mint még soha, szóval jobban ez így. Szerintem te is előbb-utóbb el fogsz jutni erre a pontra, mint én. N

2018. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 mantis religiosa ***** válasza:
#6! Nem térítek senkit, a tényeket írtam le. ( Még csak nem a véleményemet. )
2018. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 mantis religiosa ***** válasza:
#6! Nem térítek senkit, a tényeket írtam le. ( Még csak nem is a véleményemet. )
2018. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Azért írtam,hogy inkább nők írjanak. Kétvéve vagyunk együtt, egyszer sem elégültem ki. Szép a szerelem,de az is kell néha,hogy rendesen megkúrjanak.
2018. júl. 27. 16:44
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
És kitalálom, jóval nagyobb neki mint a barátodé.
2018. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!