Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti miért ragaszkodtok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti miért ragaszkodtok a mélytorkozáshoz? Miért nem jó ha a lány a saját tetszése szerint szop?

Figyelt kérdés
2018. júl. 28. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ne általánosíts, kérlek...
2018. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmihez nem ragaszkodom amit a nőm nem a saját élvezetére csinál. Sőt nem is szeretném ha olyat tenne amit nem élvez igazán, ha ilyennel próbálkozik leállítom, mert az nekem sem jó ha látom hogy kényszerből próbál örömet okozni nekem.

Viszont bármi jó amit élvezettel csinál velem, rajtam.

2018. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem ragaszkodom!

2. Én úgy nyalok neki ahogy az neki jó, ahogy örömet okozok neki! Örülök ha ez fordítva is így történik! De mondom még egyszer, hogy nem ragaszkodok a mélytorkozáshoz!!!

2018. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, én abszolút nem várom el. Nekem fontosabb, hogy én nyalhassak.
2018. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt benne még részem, de valahogy nem is vonz a dolog. (Így magától értetődik, hogy egyáltalán nem ragaszkodom hozzá.)
2018. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Ugyan kérlek, ez általánosítás! Én nem, h nem ragaszkodom hozzá, de kifejezetten taszít is a dolog! Volt egy csajom, aki csinálta (nem én kértem meg rá) Igazából érzésre sem volt túl nagy szám, pedig bemyelte tövig. Na de azok a hangok, amiket közben kiadott, kb mint aki rókázik, fuldoklik, hörög egyszerre, hát az nekem rohadtul kiábrándító volt, arról meg nem is beszélve, mikor lenéztem rá, és azt láttám, h az orrán száján egyben van valami takonnyal kevert nyál, vagy nem tudom mi volt az, de biztos nem belőlem jött... Hát én akkor még az életemről is lejöttem. Meg is kellett kérnem, h inkább ezt hagyja abba. Szóval nem, nekem.nem pálya a mélytorok...
2018. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem ragaszkodom hozzá. Csinálja úgy, hogy ő is, meg énis élvezzük. Hisz az lenne a lényeg.
2018. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!