Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért várja el néhány férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el néhány férfi, hogy a nő tanítsa meg a szexualitásra?

Figyelt kérdés
Idős szűzként nőt találva azonnal tanárnéninek nevezik ki a nőt, akivel mindent ki kell próbálni, ami eszükbe jut.
2018. júl. 29. 07:21
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mit kellene tenniük? 😕
2018. júl. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem az ellenkezőjét tapasztalom.

A ~18-20 év körüli lányoknak nem igazán van szexuális műveltségük. Mindig nekem kell elmagyarázni hogy működik a saját testük.

2018. júl. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A "nem" nem kell oda, sorry.
2018. júl. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Ez csak a ti fejetekben létezik ezért nem jöttök össze szűz férfival.

A dugás nem egy nagy művészet azt nem kell tanulni, az utolsó műveletlen putriszökevény is képes rá, nem kell túlmisztifikálni.

2018. júl. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindent ki akarnak próbálni, az szerintem természetes. Kíváncsiságnak hívják, és egyáltalán nem azt jelenti, hogy tanítónénit lát benned.


Ha meg kimondottan kéri, hogy tanítsd, az azért lehet, mert többet akar nyújtani neked. Lehet, hogy bizonytalanság részéről, vagy csak a tapasztalatlanság miatt van, de úgy gondolja, hogy nem mindig elégít ki, vagy nem olyan minőségű az orgazmusod, mint amilyen lehetne, vagy mint amilyet szerinte elvárnál.


Megértem, ha ez kiábrándító a te szemszögedből, pedig ő csak neked akar többet és jobbat adni. (Ha csak a saját élvezete érdekelné, ahhoz nem kell senkitől tanácsot kérnie. Csak úgy van értelme kérdezni és tanulni, ha arra kíváncsi, hogy a te oldaladról nézve, milyen az együttlét.)

2018. júl. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Háát azért igenis kell azt tanulni...
2018. júl. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Miért várja el néhány lány, hogy a ffi tanítsa meg a szexualitásra?!
2018. júl. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

Mert az anyjuk nem nevelt belőlük FÉRFIT

És Anyámasszony katonái lettek!!

24N

2018. júl. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Ezt a tanár nénis agymanést a gondolkodni képtelen nők találták ki, akik nincsenek tisztába azzal, hogyha valaki szűz nem egyenlő a párkapcsolati analfabétával. Olyanról viszont még nem hallottam, hogy tudatosan a tanárnénit keresi valaki, ott azért tényleg gondok vannak. :D


Ha esetleg szűz, tapasztalatlan lennék engem idegesítene ez a lealacsonyító hozzáállása, hogy ő mindent tud én meg semmit, ne kezelje másként csak, mert nem adatott meg neki egy párkapcsolat se, viselkedjen vele egyenrangúként, ne elnyomóként!

2018. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem várja el. Ez olyan, mint az emlegetett fékcsíkos alsógatya mosás esete...
2018. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!