Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért rajong néhány férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rajong néhány férfi idősebb nőkért?

Figyelt kérdés
Ráncos már az arcuk, foltos a bőrük, de sok pasi mégis úgy megbámulja őket, mintha istennők lennének.
2018. jún. 16. 08:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Miért zavar ez téged? Tán nem bámul meg senki?

Lehet a ráncos, foltos idős nők jobb nők nálad.

2018. jún. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom. Én 39 vagyok, és megőrülök, hogy szexelhessek egy jó 50 évessel.
2018. jún. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
60-70 évesen már ráncos,foltos a bőrük,de a fiatal pasik nem itt keresgélnek. Egy 40-50 éves nő pedig simán jól nézhet ki.
2018. jún. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
mert iszonyat vonzóak, nem játszák a plázari.b.ancot, nem alpári suttyók mint a tinik, kedvesek, odaadóak, gyönyörűek. (30-40től értendő)
2018. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kössz' 4-es, a korosztály nevében!
2018. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert szépek, érdekesek, műveltebbek, sokuknak szép a ráncos tappancsuk is:). Számomra valahogy biztonságosabbaknak tűnnek, mint egy hiperaktív, örökmozgó, fiatal valakivel.
2018. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én nálam ez úgy van hogy fiatal lányból is van szép kevésbé szép csúnyácska autó is van ami tetszek van olyan ami nem tetszik és idősebb nő is van csúnyácska meg olyan is aki nagyon vonzó dögös debasz
2018. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Az idősebb hölgyek megértőbbek, érzékenyebbek sokszor, mint a fiatalok. Őket már érte egy-két csalódás, már megcsapkodta őket néhányszor az élet, nem ítélkeznek, nincs bennük olyan szemtelen magabiztosság és pökhendiség, mint néhány fiatal lányban. A szépség ezeknél a hölgyeknél (jó 40-es, 50-es nőknél) jósággá alakul át, ők még tudnak diszkrét eleganciával öltözködni, ezért vannak köztük olyanok, akik "visszafogottan dögösek". Ez azt jelenti, hogy nem pakolnak ki mindent, mégis szépek, vonzók, csinosak. Nem combközépig ér a szoknyájuk, hanem térd alá, esetleg az alsó lábszár közepéig, mégis látszik, hogy nemes vonalúak a lábaik, pedig nem helyezik közszemlére a futóműveiket. És igazuk is van.
2018. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Húúú, utólsó..szépen összeszedted. Akár magamra is ismerhetnék, mármint a korom miatt,de bármennyire jól hangzik,azért nem vagyunk tökéletesek.

Már csak a szoknya miatt sem :). én azért felveszek még térd fölött érőt simán :) És persze higgadt sem vagyok mindig, néha kitör belőlem a kissé hárpia nőszemély.

De tény: tapasztaltabbak vagyunk,amit persze az évek tettek ránk.

2018. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Mert tetszik a ráncos talpuk:).
2018. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!