Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj az, ha visszautasíta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha visszautasítasz valakit, aki még szűz?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért akkora kegyetlenség ez. Ezernyi más embert is visszautasítunk sok más ok miatt. Miért akkora bűn, ha éppen azért utasítjuk el, mert még szűz?

2018. júl. 29. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Azért, mert a szüzesség egy állapot, nem egy betegség. MINDENKI szüzen kezdte. Jól is néznénk ki, ha emiatt elutasítanák egymást az emberek. Mindenki szűzen halna meg, az emberiség meg kihalna.


A másik meg - gondolom kései szüzekről beszélsz - miért különb az, akin már 18 éves korára csak a teherautó nem ment még át, férfiak esetében, aki csak az áramot nem b#szta még meg?


Ha valaki esélyt se kap csak azért, mert szűz, szerintem az nem fair. Nyilván nem azokról az orrvérzős kocka, napfényt nem látott szűz fiúkról beszélek. De ha van egy kedves, értelmes ember, aki nem akarta brahiból elveszteni, nem akart beállni a sorba, csak mert már mindenki túl van rajta, szerintem nem fair elutasítani kizárólag emiatt.


26N

2018. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Komolyan azért visszautasítani egy embert mert szűz??

Inkább örülni kene ennek h te lehetsz neki az első

2018. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Bajnak nem baj, de elég fura...

Te talán úgy születtél, hogy a kisujjadban volt a Káma szutra?

Nem, ugye?

Gondolkodj el ezen....

2018. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előzőktől azért megkérdezném hogy abba belegondoltatok e hogy csak nem akarja megrontani.

Kérdezőnek:

Ha csak azért utasítottad vissza mert tudtad hogy 1 éjszaka és semmi több és ő nem olyan lány akkor helyesen tetted

Ha azért utasítottad vissza mert ez együtt jár azzal h tapasztalatlan ahogyan az előttem szólók írták akkor egy bunkó vagy. És egyet értek a többiekkel.

2018. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, miért gondolod, hogy a kérdező férfi? Manapság mindkét nem esetében felmerül ez a kérdés.
2018. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg hogy nem általánosítottam.. De úgy gondolom nem ez a lényeg. A mondandóm ettől nem igazán nyer más értelmet mert nem a nemeken van a hangsúly 😉
2018. júl. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az általánosítás miatt mondtam,hanem mert teljesen más dolog, ha egy szűz nőről vagy egy szűz férfiről beszélünk. Írtad, hogy ha esetleg nem komoly a szándék, és "nem olyan lány", stb. Egy pasinak teljesen más ez. Szerintem 99%-ban "komolytalan" szándék mellett is belemenne egy pasi.
2018. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem utasítanék ezért vissza lányt.

Sőt.

33/F

2018. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!