Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Akik többször el tudtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Akik többször el tudtok menni egy együttlét alatt, nektek mindegyik egyforma érzés?

Figyelt kérdés

Azt is jó lenne ha leírnátok, hogy jellemzően van-e sokszor így az együttlét, hogy többször el tudtok élvezni (ha igen hányszor)?


Mennyi idő kell a folytatáshoz?


Mindegyik hasonló érzés? Vagy egyre gyengül? Van különbség közöttük?


Mivel lehet újra és újra izgalomba hozni?


2018. júl. 29. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2018. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Nekem nincs orgazmusom szex közben csak ha maszturbalok így bele untam a kapcsolatba és inkább vagyok egyedül mint egy olyan kaocsolatban ahol csak szenvedek

Nalam a maszturbalas a nyerő számomra a szex szar és csalódás

2018. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Erősödik, gyengül, mind másmilyen.

Ha érzelmileg jó akkor csúcs a szex, ha nincs érzelem vagy megbántja a bnőjét akkor szr a szex.

2018. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Minden szexnel sorozatos orgazmusaim vannak. Ez alap nalam. Nem kell erolkodni az izgalomba hozaskor.

N/35

2018. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem egyforma változó de csak ritkán jön össze a 2-3 orgazmus.
2018. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!