Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha háton fekszik a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha háton fekszik a lány milyen szögben tartsam a kezemet illetve az ujjaimat a legjobb kényeztetés érdekében?

Figyelt kérdés

abszolút kezdő vagyok, egyszer csináltam de hát nem tudom...a lány (szűz) állítása szerint jó volt, de én nem vagyok annyira biztos benne hogy nem e csak azért mondta hogy ne bántson meg

szóval ha háton fekszik, én meg mellette oldalt, akkor csak simán egyenes kézzel egyenes ujjal? mert így igazándiból nem is annyira a hasfala felé csináltam :/

vagy hajlítsam be az ujjaimat? Meg egyáltalán mennyire fogom érezni hogy ott becsússzanhat, milyen erősen kell?

tudom full amatőr kérdések, de hát na még én is az vagyok (18f) szóval kérlek titeket hogy adjatok jó tanácsokat


2018. júl. 29. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
36,4 fokban ...
2018. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Érezni fogod a puncin, amikor már “becsusszanhatsz”.

Látni fogod a lányon, hogy élvezi a legjobban

2018. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kommunikáljatok a csajjal....


Én, magamról beszélek, azt élvezem a legjobban, ha a pasim ujjazza a puncimat es kozben nyalja a csiklomat.


Sztem egy szűz lánynál sem tudsz mellé lőni, ha simogatod a szeméremajkait, gyegéden masszírozod a csiklóját, kinyalod-ha engedi, és amikor már rohadt nedves akkor fokozatosan, eloszor egy majd ket ujjal elkezded ujjazni. Ezek nem kell, hogy egy alkalom alatt megtortenjenek, haladjatok a sajat tempotokban. Hogy milyen szogben? Hat...ezen kicsit nevettem...viszel szogmerot is? Mivel mi nem hasznalunk szogmerot, igy erre csak annyit tudok valaszolni, hogy szerintem nem feltetlen kell fekudnod mellette. Húzódj lejjebb, hogy mindkettőtöknek kenyelmes legyen es hozzaferj a puncijahoz. Nekem ugy a legjobb, ha a pasi tenyere folfele nez, igy a g pontomat tudja ingerelni. En pl magamnak nem is tudok igy orgazmust okozni, mert nem tudom olyan jo szogben ujjazni magam, mint a parom....

2018. júl. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi utolso

Igen a szoget ugy gondoltam pont ahogy leirtad

bar nekem idaig lefele nezett a tenyerem es a fejunk egy magasan volt

2018. júl. 30. 00:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Lány hanyatt. Fejed a lábai között, a tenyered felfelé, nyelved a csiklón szorgoskodik, miközben nem túl mészen a fürge mutatóujjaddal először csak lassan mozogsz! A többit pedig legjobb ha együtt beszélitek meg! De ha így akarod kielégíteni akkor nem biztos hogy elsőre sikerül, tehát hidd el hogy nagyon jó volt, és igyekezz kommunikálni a továbbiakat illetően. Volt olyan hogy elég hosszú idő kellet arra hogy ki tudjon elégülni. (hetek, pár hónap) És az egyszeri együttlétnél is sokáig kell nyalvelni, míg elduran. De van aki elsőre pikk-pakk! Ezt csak olyan útmutatónak vedd, mert minden lánynál másképp lehet!
2018. szept. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Összejött, kérdező? :-)
2021. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!