Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is utáljátok a csajokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is utáljátok a csajokat akik képtelenek a kommunikációra? És inkább nem élvezik a dugást?

Figyelt kérdés
csináljuk kutyába, erre nekem áll szex végén, hogy nem annyira szereti a pózt, nem annyira élvezte=sz@r volt. Akkor mégis miért képtelen mondani szex közben, hogy próbáljunk mást, neki ez nem tetszik...nevetséges hogy valaki ennyire szerencsétlen legyen...pedig sokszor megkérdezem így jó?? Persze, jó! Akármelyik csaj volt őszinte ée kommunikált, mind remegett mint a kocsonya, szóval nem értem egyesek miért képtelenek beszélni.
2018. júl. 30. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy sok szexuális kapcsolatban probléma a kommunikáció, és nem csak a nők részéről. Mondom ezt férfiként, pedig a nyílt, őszinte kommunikáció kell ahhoz, hogy a szex önfeledt játék legyen, ez tény.
2018. júl. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy pasim aki mindenen besértődött. Az elején megmondtam neki ha túl erősen nyúlt hozzám, ha túl korán akarta betenni, ha nem tudtam elélvezni. Mivel mindenen besértődött, egyre kevésbé mertem neki elmondani, a végén már csak megjátszottam az orgazmust. Aztán amikor leültem vele erről beszélni, még ő volt kiakadva hogy "színészkedtem" és egyáltalàn nem akarta megérteni hogy miért. Végül szakítottam vele mert képtelen volt odafigyelni rám...
2018. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, jól tetted. Nekem is volt ilyen sértődős palim, habár utólag visszanézve, egyáltalán nem is vonzódtam hozzá. A mostani bármit megtesz, amire kérem, egy igazi lepedőakrobata. De néha van, hogy neki se szólok, mert sokkal jobban szeretem nézni, ahogy élvezi, mintsem megzavarjam. :) Mondjuk én sose panaszkodom szex után, max őszintén "értékelem". Aztán mindig ott van a következő menet. :)
2018. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
a kommunikáció kettős mérce. Nem csak szájon át lehet kommunikálni, valszeg ezer jel volt arra, hogy ő neki nem tetszett a dolog, de ezt te nem vettem észre. Ha te is fejleszted kicsit a testi kommunikációt, az arcvonásokat könnyen leolvasod, érzed a hangulatokat, akkor a másiknak beszélnie sem kell, mégis nyitott könyvként tudsz majd olvasni belőlük. Szóval hagyj fel a mások ócsárolásával, mert itt te nem vetted a lapot
2018. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!