Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak itt ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak itt ismerkedni a férfiak, ha egyszerűen még az alap kommunikációra is képtelenek?

Figyelt kérdés

Nem egyszer jártam már úgy, hogy visszaírtam itt egy-két pasinak.

És hát az eredmény siralmas...


Nem tudnak beszélgetni, nem tudják továbbfűzni a beszélgetést, stb.


Persze, nem kell most azzal jönni, hogy ilyen nőben is van, mert ez evidens.


Találkoztam már innen egy sráccal, hát had ne mondjam, hogy majdnem elájult annyira zavarban volt, azzal még nem is lett volna semmi baj. Csak a találkozó után volt pofája még azt írni Viber-en, hogy nem gondolta volna, hogy én elsőre ilyen visszafogott leszek.

Ő mondja?! Nekem kellett az egész beszélgetést fenntartani...


Jó, nyilván hülye a kérdésem! De van még egyáltalán olyan pasi, aki nem kaksizik be a randin? Mert én zsinórban ilyen férfiakat fogtam/fogok ki.


2016. szept. 3. 16:07
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
46%

Kíváncsiságból kérdezem, hogy konkrétan hogyan, mit írtak ezek a srácok?


Érdekel, hogy mit írnak a nőknek az itteniek.


28/F

2016. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

Ismerkedés céljából írnak.


Küldjek képet, adjam meg az elérhetőségeimet: facebook, viber, skype,...


Ilyenek...

2016. szept. 3. 16:14
 3/47 anonim ***** válasza:
75%
Én sosem ismerkednék itt, tele van egy csomó kishitű, nőgyűlölő férfival.
2016. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 Noren1989 ***** válasza:
18%
BTW, próbálkoznak azért? Kockázat nélkül biztosan nincs nyereség. Ha ismerkedni szeretnél, írj csak rám, nyugodtan :D
2016. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
57%

Gondolj bele, ki olyan elkeseredett, hogy itt is ismerkedni akar.

Nem értem, min csodálkozol.

2016. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
84%
Azért azt vedd figyelembe, hogy az itt lévő pasik akik görcsösen ismerkedni akarnak majdnem minden nőnemű felhasználónál bepróbálkoznak. Nem mondom, hogy ne lennének itt normálisak, de számtalan hallott rossz tapasztataltot olvastam és meséltek már itt ezzel kapcsolatban.
2016. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
35%

Utána jön hogy "mekkora a cicid?" "és a popsid?" és ha nem irok vissza akkor még van képük megkérdezni hogy most mi a baj...hát nehogymár ez legyen a 4. Kérdése egy olyan srácnak aki annyira silány hogy már itt kell ismerkednie...


Kedves kérdező! Azért van ez mert egyszerűen félnek mert lehet amint kinyitják a szájukat akkor azonnal elrohan a nő. Nincsenek megelégedve a testükkel.

2016. szept. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
37%
Interneten ismerkedni? Kb. zsákbamacska játék. Személytelen, sivár, felesleges, értelmetlen szócséplés.
2016. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
48%
Sokan tényleg analfabéták, ahogy nők közt is szép számmal, de miért ítélkezel mindenki felett? Attól, hogy kifogtál pár IQ Fightert, még nem mindenki olyan.
2016. szept. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
47%

Közhely: Mindenki vágyik szeretetre.


Egyébként mennyi idős vagy? Csak mert mondjuk ez 18 évesen érthető de 30 évesen már gáz.


Ha rád(m) írnék(nál) biztos nem sokáig húznám a semmit. Persze azért érdeklődnék de tartalékolnék a személyes találkára amit, ha érzem az érdeklődést visszafelé is akkor nem halogatnék túl sokáig. Sok randim nem volt de jól tudok rögtönözni :D csak a korra tudom fogni másra nem :D F/25

2016. szept. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!